Kvalitné mikrovlákno v metráži - obojstranné

Mikrovlákno je úžasne jemná a hebká látka vyrobená z mäkkého polyesterového vlákna. Medzi hlavné výhody mikrovlákna patrí výborná hrejivosť a schopnosť udržať teplo. Vzhľadom k uvedeným vlastnostiam mikrovlákno využijete pri výrobe diek či prikrývok a ďalších podobných výrobkov.

Ponúkame kvalitné mikrovlákno v metráži o vysokej gramáži 300g/m2, ktoré je obojstranne počesané (možné použitie z oboch strán). 

Údržba mikrovlákna je veľmi jednoduchá. Môžete ho prať v práčke na 40°Crýchlo schne, nežehlia sanežmolkuje sa a je farebne i tvarovo stále po dlhú dobu.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Farba:
Dostupnosť:
Celkom 3 položky

Mikrovlákno v metráži nielen na obliečky a deky

Mikrovlákno je vyrobené z umelého textilného vlákna, ktoré je jemnejšie ako 1 tex. Je veľa definícií, ktoré vysvetľujú jemnosť mikrovlákna, ale pre lepšiu predstavu je mikrovlákno jemnejší, než napríklad prírodný hodváb. Preto si predstavte, ako sa Vám bude krásne líhať napríklad v obliečky z mikrovlákna alebo aký to musí byť príjemný pocit, keď sa zabalíte do hebké deky z mikrovlákna.

Je len na Vás, aké využitie nájdete pre mikrovlákno Vy. Goldea Vám ponúka široký výber farebných variantov mikrovlákna, napríklad odtiene v neutrálnych odtieňoch, ktoré skvele zapadnú do každého interiéru, až po výraznú oranžovú alebo tyrkysovú farbu, ktoré si už sami doladíte podľa Vášho gusta!


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku