Krepové látky v metráži

Kvalitná bavlna v mäkčenej úprave zvanej krep je ideálnou voľbou na výrobu obliečok a vankúšikov. Bavlnený krep je príjemný, vzdušný, ľahký, savý a veľmi ľahko sa udržuje. Česká výroba je zárukou vysokej kvality látky, stálej farebnosti a certifikovanej zdravotnej nezávadnosti.

V našej ponuke bavlneného krepu v metráži nájdete cez 30 rôznych vzorov a farieb, z ktorých si sami môžete ušiť obliečky, bytové dekorácie aj šatôčky pre bábiky. Látka utkaná z rovných aj krútených bavlnených vlákien má typický nerovný povrch, preto ju netreba žehliť.

Pozrite sa aj na našu ponuku posteľných obliečok z bavlneného krepu. Okrem klasických rozmerov ponúkame aj šitie obliečok na mieru podľa vášho želania.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Dostupnosť:
Celkom 29 položiek

Bavlnený krep metráž

Krepové látky v metráži sú nepostrádateľným materiálom v každej domácnosti. Z krepu sa vyrába prevažne posteľné obliečky, pretože krep sa ľahko riasi a zásadne sa nekrčí. Ďalej sa krep používa aj pri výrobe odevov, ako sú šaty, šály, blúzky, indické sárí alebo obrusy. Na Goldea.sk si s istotou vyberiete zo širokého spektra farieb a vzorov. Svoje si u nás nájdu aj milovníci francúzskeho štýlu Provence aj šikovné mamičky, ktoré túžia svojim deťom urobiť radosť krepovým obliečkami s jednorožce, džungľou alebo detské krepové obliečky sa malá sova. Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek vzor a farbu, v krepovom posteľných obliečkach z Goldea sa Vám bude zaspávať ako v bavlnke!


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1260 odberných miest po celom Slovensku