Ako sme vybavili postieľku malému Alexovi? Inšpirujte sa naším výberom TOP detských lôžkovín.

Alex je chlapec živel, ktorého baví všetko čo má kolesá a jazdí. Ukázali sme mu niekoľko motívov obliečok a najviac ho nadchli tie s motívom Farmy a Bagrov. A keďže nám záleží nielen na peknom vzhľade, ale aj na kvalite, sú všetky obliečky vyrobené z jemnej 100% bavlny certifikované Oeko-tex Standard 100.

bagre

1. Bavlnené obliečky s motívom Farma

Motív Farmy vyhráva u detí na plnej čiare. Pestré farbičky je zaujmú hneď na prvý pohľad, navyše môžu objavovať a spoznávať mnoho zvieratiek. Do Alexovi postieľky sme ušili obliečky v rozmere 90x130 cm a 40x60 cm. K tomu sme zvolili perinku Comfort 500g v rozmere 90x135 cm, ktorá je vhodná k celoročnému používaniu.

farma-obliecky
farma-obliecky

O aké produkty sme obliečky doplnili?

Útulnú atmosféru domova hravo doplní farebné vankúšiky. Nebojte sa farieb a zvoľte napríklad žlté, či lososové bavlnené obliečky, ktoré k motívu Farmy krásne ladí. My sme ich vyhotovili vo veľkosti 40x40 cm a ako výplň zvolili hladký vankúš Standard v rovnakom rozmere.

 

Plachta tiež patrí medzi neodmysliteľnú súčasť výbavy detskej postieľky. Pre dokonalú jemnosť a dlhú životnosť sme zvolili plachtu JERSEY v žltej farbe. Rovnako tak, ako obliečky, aj táto plachta spĺňa certifikáciu o nezávadnosti látky pre deti do troch rokov Oeko-tex Standard 100.

farma-obliecky
farma-obliecky

Pre Alexovu postieľku sme použili tieto produkty:

 

2. Bavlnené obliečky s motívom Bagrov

Obliečky s Bagrami zaujmú každého malého chlapca, ktorý s bagrami a nákladiaky chodia aj do postele. Rovnako tak, ako predchádzajúce obliečky Farma je naše krajčírky vypracovali v rozmere 90x130 cm a 40x60 cm. Obliečky Vám pre svoje skvelé vlastnosti vydrží stálofarebné aj po mnohých opraní a to hlavne vďaka vysokej gramáži 145 g/m2 a kvalite hladkej 100% bavlny.

bagre-obliecky
bagre-obliecky

O aké produkty obliečky doplniť?

Dopravných prostriedkov nie je nikdy dosť a keď po nich prahne nejedno chlapčenské srdiečko, rozšírili sme našu ponuku motívov tiež napríklad o Hasičská autá. Len sa pozrite ako im to spolu sluší!

 

Pocit pohodlia a príjemnej atmosféry zaistí hladký vankúš Standard. Plachtu JERSEY sme tentoraz zvolili v bielom prevedení.

bagre-obliecky
bagre-obliecky

K bagrom sme použili tieto produkty:

 

Páči sa Vám Alexova nová postieľka? Pozrite sa na výber ďalších TOP 6 obliečok podľa obľúbenosti.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1740 odberných miest po celom Slovensku