Bavlnené obliečky DUO

Bavlnené obliečky z radu Duo si jednoducho zamilujete. Vďaka obojstrannému prevedeniu obliečok - z jednej strany vzorované prevedenie a zo druhej strany jednofarebné prevedenie (platí pre celé obliečky - obliečku na vankúš aj obliečku na paplón) si vašu posteľ skombinujete presne podľa vašich požiadaviek. Starostlivo vyberáme moderné a obľúbené vzory našich zákazníkov, ktoré zodpovedajú súčasnému štýlu. Napríklad vzor eukalyptových listov alebo kvetov sakury patrí k tým najobľúbenejším vôbec v našej ponuke. Z radu Duo ponúkame obliečky v rozmeroch: na jednolôžko 140 x 200 a 70 x 90 cm a na predĺžené jednolôžko 140 x 220 a 70 x 90 cm. V detskej kategórii potom na jednolôžko 140 x 200 a 70 x 90 cm a do detskej postieľky v niekoľkých rozmeroch.

Posteľné obliečky z radu Duo šijeme v českých dielňach z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou 145g/m2, ktorá je zárukou dlhej životnosti a stálofarebnosti aj pri častom používaní. Obliečky sú opatrené praktickým zapínaním na zips.

Ak by vám nevyhovovali nami ponúkané rozmery obliečky na vankúš, môžete si sami zvoliť jej veľkosť a my vám ju radi upravíme na mieru zadarmo.

Obliečky z radu Duo si môžete ideálne zladiť s niektorou plachtou z našej ponuky.

Celkom 14 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1144 odberných miest po celom Slovensku