Moderné bavlnené posteľné obliečky

Bavlnené posteľné obliečky s potlačou sú praktické a obľúbené u všetkých generácií zákazníkov. Starostlivo vyberáme moderné vzory, ktoré zodpovedajú súčasnému štýlu. Napríklad potlač eukalyptu patrí k najobľúbenejším vôbec. V ponuke sú geometrické vzory v zaujímavej farebnosti, tradičné prúžky, mandaly alebo veselé prírodné motívy.

Posteľné obliečky s potlačou šijeme v českých dielňach z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou 145g/m2, ktorá je zárukou dlhej životnosti a stálofarebnosti aj pri častom používaní. Obliečky majú praktické zapínanie na zips.

Moderné posteľné prádlo šijeme v klasických rozmeroch prikrývky 140x200 cm a vankúša 70x90 cm. Ponúkame aj predĺženú dĺžku prikrývky 140x220 cm a niekoľko rozmerov pre francúzske prikrývky až do veľkosti 240x220 cm. Novo si môžete zvoliť veľkosť obliečky na vankúš, ktorú vám upravíme na mieru zadarmo.

Vzorované posteľné prádlo môžete striedať aj s jednofarebnými bavlnenými obliečkami, ktoré sa nikdy neomrzia. Nezabudnite na kvalitné plachty alebo ďalšie obliečky na vankúšiky v našej ponuke.

Celkom 32 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1251 odberných miest po celom Slovensku