Čierna posteľná bielizeň je znakom originality a luxusu

Vystúpte z radu a dodajte svojej spálni nádych extravagancie. Čierna posteľná bielizeň zmení interiér na nepoznanie, najmä keď bude v kontraste s ostatnými farbami v izbe. Ak sa nebojíte experimentov, môžete si zaobstarať rovno čierne obliečky aj čiernu plachtu. Potom už stačia len žiarivo farebné steny alebo rôznofarebné vankúšiky, ktoré dodajú izbe punc útulnosti.

Zabudnite na predsudky o tom, čo sa hodí a nehodí. Posteľ je vaše kráľovstvo. Ak to vidíte čierno, choďte do toho!

Zatiaľ čo saténové obliečky v čiernej farbe pôsobia veľmi luxusne, bavlnené varianty čiernej obliečky sa hodia aj do študentskej izby. Celočierna posteľná bielizeň je veľmi originálna, ale nie je pre každého. Preto sú veľmi žiadané čierne obliečky aj v kombinácii so zlatou alebo bielou.

 

Pokiaľ si stále nie ste čiernou farbou v spálni istí, vyskúšajte na začiatok napríklad len čiernu plachtu. Hodí sa úplne ku všetkým farbám a vzorom obliečok, nie je na nej vidieť každá šmuha a ak niekedy zaspíte po večierku v oblečení, ráno to nikto nespozná.

Aj čierne plachty ponúkame vo variantoch s farebnou alebo s bielou potlačou, takže sa nemusíte báť čiernej plachty ani v detskej postieľke.

 

Čierne vankúše sa hodia do každej izby. Vyzerajú skvele, či už si na ne pokladáte hlavu alebo nohy. Nemusíte ich tak často prať a dajú sa farebne kombinovať prakticky s čímkoľvek.

Čierna upúta pozornosť a rozbije veľké nudné plochy. Aj keď ostatné farby stále dookola podliehajú módnym trendom, čierna tu zostáva. Urobte jej vo svojom byte aj vo svojej spálni miesto, a už tam s vami bude bývať naveky.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1239 odberných miest po celom Slovensku