Nová kolekcia obliečok na vankúšiky v štýle Provence

Napísané dňa: 17.03.2017

Jar sa prebúdza všade okolo nás a už čoskoro uvidíme všetko okolo rozkvitať. Dovtedy však môžete dopriať rozkvet svojmu domovu vďaka našim úžasným dekoratívnym obliečkam na vankúšiky. Pripravili sme pre vás 4 varianty rôznych motívov levandule v štýle Provence.

Kam sa najviac hodia tieto vankúšiky?

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o dekoratívne povlaky, treba myslieť na to, že neslúži ako klasický vankúš. Svoje využitie najlepšie nájdu v obývacej izbe, ktorý je ladený do svetlo fialových farieb alebo je celkovo zariadený v štýle Provence. Vankúšiky môžete použiť ako dekoráciu napríklad na sedaciu súpravu.

Dobrá správa pre všetkých milovníkov Provence štýlu!

Vzhľadom k vysokej obľúbenosti týchto vzorov sa pre vás snažíme zabezpečiť čo najviac tovaru a materiálov v tomto štýle. Budete tak môcť vyladiť svoj interiér k dokonalosti až do posledného detailu. Už teraz môžete zakúpiť PVC obrusy v štýle Provence a pre všetky domáce krajčírky máme tiež krásne levanduľovej látky. Na ďalšom sortimente poctivo pracujeme a o novinkách vás budeme informovať.

  

Veríme, že sme sa vám trafili do vkusu a vyberiete si u nás presne to, čo ešte u vás doma chýba. Ak máte želanie, ktoré by ste v našom sortimente radi videli, nebojte sa nám napísať a my urobíme všetko pre vašu spokojnosť.