Pripravte sa na leto s novou kolekciou plážových osušiek!

Napísané dňa: 21.04.2017

Letná kolekcia Goldea Vám ponúka 6 nových plážových osušiek, ktoré sa vyznačujú veľmi príjemným a savým materiálom. Tieto osušky sú nielen príjemné a šetrné k pokožke, ale tiež veľmi praktické, pretože sú k dostaniu v 3 rôznych rozmeroch. Novú kolekciu osušiek Vám môžeme odporučiť hlavne pre všestranné využitie, preto nezáleží na tom, či vyrazíte na piesočnú pláž k moru, na kúpalisko alebo napríklad do sauny.

Ponúkame na výber z 3 rozmerov osušiek

  • Veľká plážová osuška 90 x 160 cm
  • Veľká plážová osuška 90 x 170 cm
  • Veľká plážová osuška 100 x 180 cm

Rozmery sú prispôsobené všetkým účely, pre ktoré môže osuška slúžiť. Preto sa Vám už nestane žiadna nepríjemnosť. Napríklad na pláži sa nemusíte báť, že budete mať na sebe nalepený piesok. V saune zase osuška zakryje všetko, čo má byť ostatným skryté.

Nové plážové osušky 90 x 160 cm

 

 

Nové plážové osušky 90 x 170 cm

 

Nové plážové osušky 100 x 180 cm

 

 

Všetky osušky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny s hebkou úpravou froté. Gramáž 400 g / m2 navyše zaisťuje dobrú savosť matesiálu. Veríme, že si u nás vyberiete osušku, ktorá Vám poslúži pri zaslúženom letnom odpočinku. Prezrite si celú našu ponuku uterákov a osušiek, kde nájdete všetko od klasickej froté varianty, cez obľúbené bambusové uteráky a osušky, až po luxusné úpravu Micro exklusiv.