Dekoračné látky v metráži

Dekoračné látky rozžiaria váš domov. Ušijete z nich krásne obrusy, dekoračné vankúšiky, závesy alebo iné drobné textilné ozdoby a dekorácie. Všetky dekoračné látky - jednofarebné aj s potlačou, sú v prémiovej kvalite.

Ponúkame rôzne typy látok, najčastejšími zástupcami sú však španielske dekoračné látky Loneta, talianske látky Verona a jednofarebné dekoračné látky Rongo. Všetky dekoračné látky predávame v dĺžke už od 0,5 metra.

Na vaše želanie vám z dekoračných látok ušijeme bytový textil na mieru. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu materiálov a šitie.

Celkom 154 položiek

Aké sú výhody našich dekoračných látok?

Dekoračné látky si zamilujete. Prečo?

  • Oproti bežnému bavlnenému plátnu sú pevnejšie a majú vyššiu gramáž.
  • Všetky naše látky sú vyrobené v prémiovej kvalite
  • Pri ich výrobe neboli použité žiadne chemické farbivá
  • Farby a vzory sú stále krásne žiarivé aj po mnohých praniach

Aké majú dekoračné látky využitie?

Z dekoračných látok vytvoríte závesy, obrusy, vankúšiky a ďalšie dekorácie do domácnosti. Dekoračné látky na závesy oceníte v spálni, v obývačke, aj v kuchyni. Vyberte si z celého radu farieb, vzorov a materiálov. Pomocou dekoračných látok na obrusy dokonale zladíte stôl s ostatnými doplnkami v kuchyni, ako sú utierky, chňapky alebo zástery. Krásne vyzerá aj kontrast farieb a vzorov.

Široká ponuka farieb a vzorov 

Každá farba má svoj význam. Šedá je elegantná a pokojná. Biela dáva miestnosti punc čistoty a jemnosti. Veselé farby ako žltá, červená alebo oranžová izbu rozžiaria a dodajú jej novú energiu. Ponúkame tiež dekoračné látky so vzorom. Vyberte si ten svoj podľa štýlu, v ktorom máte domov zariadený. 

Viac o význame farieb a ich využití v interiéri sa dozviete v našom článku Doprajte vášmu domovu svieži nádych.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1252 odberných miest po celom Slovensku