Detská molitanová kresielka

Predstavujeme Vám ponuku detských kresielok, ktoré si Vaše deti zamilujú. Detská kresielka sú stále žiadanejšie a vyhľadávanejšie tovar, preto sme pre Vás pripravili hneď niekoľko vzorov vhodných ako pre chlapcov, tak aj dievčatá. Detské kresielko je vyrobené z kvalitného molitanu opatreného snímateľným poťahomPoťahy na detská kresielka ponúkame aj samostatne, aby ste mohli meniť iba vzhľad kresielka a nemuseli zakupovať celej kresielko vrátane molitanu. Veríme, že Vás ponuka detských molitanových kresielok zaujme a Vašim deťom vyčaruje úsmev na tvári.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Farba:
Celkom 7 položiek

Kvalitná detská molitanová kresielka a pohovky od českého výrobca

Rodičia viete, čo sa bude krásne vynímať v detskej izbičke? No predsa detské kresielko v modernom dizajne. Vaše dieťatko si v ňom nájde svoje obľúbené miestečko a útočisko, kde môže odpočívať, hrať sa alebo čítať si.

Detská kresielka sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch s rozdielnymi motívmi na poťahu kresielka. Detskú izbičku iste rozžiaria detské molitanové kresielko s roztomilými medvedíkmi, sovičkami, oslíkmi alebo s divokou džungľou. Malý nezbedník si obľúbia kresielko v modrých farebných odtieňoch a malá princezná bude kraľovať na kresielku v jemných ružových odtieňoch.

A čo poteší mamičky? No predsa jednoduchá údržba detského kresielka, pretože poťah na kresielku je ľahko snímateľný a každú nečistotu jednoducho vyprášite alebo vyperiete v práčke.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1350 odberných miest po celej ČR a SK