Kvalitný fleece v metráži

Filtrujte tovar podľa parametrov
Šírka fleece:
Dostupnosť:
Celkom 21 položiek

Fleece metráž - s úpravou antipilling (nežmolkuje sa)

Čo za materiál je polar fleece popisujeme vyššie. Teraz len vyzdvihneme úpravu antipilling, čo je protižmolkovou úprava, vďaka ktorej sa Vám nebudú ušité výrobky žmolkovat a budú tak stále vyzerať pekne. Fleece ponúkame v metráži, čo znamená, že ho nepredávame po celých roliach, ale po Vami zvolených metroch. Minimálne množstvo, ktoré v našom e-shope Goldea môžete zakúpiť, je 0,5 m.

Z fleece môžete vyrobiť napríklad hrejivú deku, ušiť bundu, mikinu či vestu. Využijete ho aj ako spodnú vrstvu (podšívku) do viest, búnd či kabátov. Avšak fleece sa hojne využíva aj v športovom odvetví, pretože je vysoko priedušný a aj keď navlhne, tak hreje a aj rýchlo odvedie vlhkosť z povrchu preč. Nezabudnite si prihodiť ľahkú fleecovou mikinu do batohu pri outdoorových aktivitách. Pre výborné tepelno-izolačné vlastnosti sa fleece používa skôr v chladnejších ročných období.

Polar Fleece ponúkame v jednofarebnom prevedení. Farebné spektrum zahŕňa neutrálne bielu, smotanovou, svetlo ružovou a sivu variantu, až po prírodnu zelenú, tmavo zelenú, oranžovu, žltú a svetlo hnedú farbu. K výraznejším farebným odtieňom spadá kráľovsky modrá, čierna, fialová, červená, petrolejová, džínovo modrá a farba fuchsia a bordó.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1254 odberných miest po celom Slovensku