Publikované dňa 13.7.2020

Francúzske obliečky pre milovníkov štýlu

Francúzske obliečky sú zaužívaným označením pre elegantné posteľné prádlo väčších rozmerov, ktoré je určené pre dve osoby. Často ho nájdete aj ako obliečky pre dvojlôžko, teda manželskú posteľ. Veľké prikrývky majú niekoľko výhod. Delíte sa o teplo pod perinou, blízkeho človeka máte skutočne na dosah a keď vám ráno skočia do postele deti, bude pod dekou dosť miesta pre všetkých. Aj domáceho maznáčika.

Zatiaľ čo rozmer obliečky pre jednolôžko je pomerne štandardný, u francúzskych prikrývok sa môžu rozmery líšiť aj o desiatky centimetrov. Preto je dôležité presne vedieť, aký má vaša prikrývka pre dvojlôžko rozmer. My ponúkame francúzske obliečky v rozmeroch 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm a najväčší rozmer je dokonca 220x240 cm! To už je poriadne veľká prikrývka. K jedným obliečkam na dvojlôžko pribalíme samozrejme aj dve obliečky na vankúše. Ak by ste potrebovali inú ako ponúkanú veľkosť obliečky 70x90 cm, stačí napísať a ušijeme vám ich na mieru.

Veľký a neštandardný rozmer francúzskych obliečok však neznamená, že výber materiálov a vzorov je nejako obmedzený. Môžete si vybrať bavlnené, saténové, damaškové alebo krepové francúzske obliečky, podľa toho, čo máte najradšej. Všetky obliečky vrátane tých na francúzske deky šijeme v českých dielňach, preto ručíme za kvalitu a dlhú životnosť výrobkov.

V ponuke je aj rada jednofarebných obliečok vrátane čiernej, alebo sa môžete večer milovať na rozkvitnutej lúke, ako nám napísala jedna spokojná zákazníčka. Francúzske obliečky môžete skombinovať aj s ponukou plachiet na dvojlôžko pre ešte väčší pôžitok a farebný súlad. Fantázii sa medze nekladú.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €