Fungujeme bez obmedzenia! Informácie k aktuálnej situácii.

Na základe vyhlásení mimoriadnej situácie a s príchodom všetkých opatrení vrátane uzatvorenia hraníc prinášame našim zákazníčkam a zákazníkom informácie o súčasnej prevádzke nášho e-shopu Goldea.sk.

Radi by sme Vás chceli uistiť, že náš internetový obchod funguje bez obmedzenia. Objednávky vybavujeme a expedujeme ako ste boli doteraz zvyknutí. Doručenie zásielok z Česka na Slovensko prebieha tiež bez obmedzenia.

Tým, že väčšinu ponúkaného sortimentu si šijeme sami v Českej republike, nie sme závislí na dodávkach zo zahraničia, nemusíte sa obávať akéhokoľvek výpadku alebo obmedzenia dodanie Vami objednaného tovaru.

Tiež všetci dopravcovia, s ktorými spolupracujeme, zásielky doručujú. Vyjadrenie jednotlivých dopravcov si môžete prečítať tu:

Všetci títo dopravcovia stanovili špeciálne opatrenia na ochranu zdravia nielen svojich pracovníkov (od pracovníkov na skladoch až po doručovateľa zásielok), ale aj koncových zákazníkov, teda Vás, ktorým doručujú zásielky. Nemusíte sa tak obávať osobného kontaktu a rizika nákazy pri doručení zásielky a to od akéhokoľvek z vyššie uvedených dopravcov.

Časť výdajných miest je vďaka stanoveným opatrením uzavretých. Pobočky Zásielkovně, z ktorých si môžete u Vašej objednávky vyberať, sú pravidelne aktualizované. Zobrazí sa Vám len tie pobočky, ktoré sú aktuálne a na ktoré je možné si nechať zásielku doručiť.

Veríme, že túto neľahkú situáciu všetci zvládneme.

Dne 13. 3. 2020, Goldea.cz.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
947 odberných miest po celom Slovensku