Inšpirácie z kúpeľní, v ktorých sa budete cítiť ako v luxusnom wellness

Poďme sa spoločne zasnívať a inšpirovať. Vybrali sme pre vás štyri štýly kúpeľní, ktoré si zamilujete. Ktorý sa vám páči najviac?

Bambusové uteráky v kúpeľni

1. Mramor a luxus

Ak milujete luxusné materiály, určite si obľúbite mramor. Tento nadčasový dizajn sa hodí na podlahu i na stenu. Svoje miesto si nájde aj ako obklad vane alebo doska pod umývadlo. Je esenciou noblesy, elegancie a sofistikovanosti. Vyberte si z rôznych farebných odtieňov, kresieb a kombinujte s lesklým či matným povrchom. Mramor je sám o sebe veľmi výrazný, preto doplnky do kúpeľne voľte jednoduché a v neutrálnych farbách. K luxusnému materiálu sa hodia vysoko kvalitné uteráky a podložky. Napríklad tie z kolekcie Exklusiv. Sú extrémne jemné, hebké a savé. V nich sa po kúpeli budete cítiť ako v bavlnke.

Kúpeľňa v mramore

Obrázek: Kúpeľňa v mramore

Mramor a luxus v kúpeľni

Obrázek: Mramor a luxus v kúpeľni

 

2. Škandinávia a minimalizmus

Ako vyzerá škandinávsky minimalistický štýl? Predstavte si jednoduché a napriek tomu dokonalé tvary, ktoré vie vykúzliť len príroda. Ladné krivky, farby tón v tóne a čisté prvky. Kúpeľ v takomto interiéri vás upokojí, navodí pocit harmónie a budete si pripadať ako znovuzrodení. Doplnky do tohto typu kúpeľne voľte jednoduché a v prírodných farbách. Ideálne sú uteráky vyrobené z veľmi jemných a kvalitných bambusových vlákien. Sú vysoko savé, hebké, mäkké a vynikajú svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami.

Kúpeľňa v škandinávskom štýle

Obrázek: Kúpeľňa v škandinávskom štýle

Minimalistická kúpeľňa

Obrázek: Minimalistická kúpeľňa

Škandinávsky minimalistický štýl v kúpeľni

Obrázek: Škandinávsky minimalistický štýl v kúpeľni

Škandinávsky štýl v kúpeľni

Obrázek: Škandinávsky štýl v kúpeľni

 

3. Romantika v prírodnom štýle

Kúpeľňa v romantickom štýle je ideálnym doplnkom rustikálneho interiéru vášho domova. Hlavné slovo tu má drevo, porcelán, kvety. Z farieb prevažuje hnedá, biela a béžová. Dominantou kúpeľne je veľké umývadlo s úložným priestorom na všetky nevyhnutnosti, ktoré nechcete mať na očiach. Tento typ kúpeľne osviežte výraznejšími doplnkami alebo zachovajte čisto prírodné odtiene. Kúpeľňové predložky, uteráky aj župany zlaďte s dominantnou farbou interiéru.

Kúpeľňa v prírodnom štýle

Obrázek: Kúpeľňa v prírodnom štýle

Romantika v prírodnom štýle

Obrázek: Romantika v prírodnom štýle

Kúpeľňa v romantickom štýle

Obrázek: Kúpeľňa v romantickom štýle

 

4. Retro s modernými prvkami

Retro kúpeľne sú dizajnové a funkčné zároveň. Bývajú ladené do tmavších odtieňov a často sú efektne doplnené betónovou stierkou. Pozor, tmavá farba priestor opticky zmenšuje, preto ju doplňte výraznejšími prvkami. Nebojte sa napríklad staroružových skriniek alebo ornamentálnych dlaždičiek. Uteráky vyberajte vo veselých odtieňoch ružovej, tyrkysovej alebo naopak v neutrálnej čiernej.

Retro kúpeľňa

Obrázek: Retro kúpeľňa

Kúpeľňa s retro prvkami

Obrázek: Kúpeľňa s retro prvkami

Retro kúpeľňa s modernými prvkami

Obrázek: Retro kúpeľňa s modernými prvkami

 

Kúpeľňové štúdio: najjednoduchšia cesta k novej kúpeľni

Nie ste si istí, aká kúpeľňa je pre vás tá pravá? Využite služby kúpeľňového centra. Spoločne s odborníkmi preberiete jednotlivé dizajnové štýly a vyberiete ten, ktorý je vášmu srdcu najbližšie. Načerpáte inšpiráciu a predovšetkým ušetríte čas aj peniaze. Vyskúšajte napríklad kúpeľňové štúdio Elements v Zlíne. Ponúka profesionálne grafické návrhy a nekonečné množstvo inšpirácie. Tu si budete pripadať ako v rozprávke.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1740 odberných miest po celom Slovensku