Publikované dňa 3.3.2023

Goldea chystá jarné novinky

Nové dekoračné látky, nové svieže farby aj nové motívy potlačí. Tak vyzerá u nás príprava na sviatky jari. Kedy si rozžiariť byt novými textilnými doplnkami, ak nie s prebúdzajúcou sa prírodou a teplými slnečnými paprskami?

 

 

Jednou z príležitostí k obnove a vylepšeniu domácnosti je blížiaca sa Veľká noc. Pre túto sviatočnú príležitosť sme pripravili dva zbrusu nové motívy. Jedným z nich sú jarné kvetiny na bielom podklade a ďalším treba veselí veľkonoční zajačikovia s nežnými kuriatkami a farebnými vajíčkami. Stačí prestrieť obrus na stôl a privítať koledníkov.

O nové jarné potlače bol už začiatkom roka taký záujem, že dva zo štyroch motívov boli kompletne vypredané. Ale nebojte sa, zásoby stále dopĺňame a vy môžete oživiť svoj byt treba o život v prírode alebo kvitnúcu jar.

Potlače sú obľúbené aj v kategórii látok pre deti, pretože tie sa dokážu radovať z každého pestrého motívu. Obľúbená sú najmä zvieratká, preto sme pripravili hneď tri nové motívy. Zvieratká v džungli, na safari a na prázdninách.

Stále rastie záujem tiež o jednofarebné látky, preto pripravujeme úplne novú paletu farieb klasických bavlnených pláten. Sledujeme módne trendy a vyberáme pre vás nové odtiene. Sledujte novinky na našom e-shope, kde sa budú postupne objavovať medzi produktmi.

Jednou z jarných noviniek je kvalitná dekoračná jednofarebná látka Rongo. Je obojstranne hladko tkaná a krásne splývavá, preto je zvlášť vhodná na ušitie závesov a vankúšikov. Látka je vyrobená zo 100% polyesteru, ľahko sa udržiava a nemusí sa žehliť.

Látky Rongo ponúkame ako vo farbe bordó, ktorá sa najviac blíži tohtoročnej farbe roka s názvom Magenta, tak v mnohých žiarivých jarných farbách. Jasne zelená, marhuľová, žltá, atramentovo modrá interiér oživia, tlmené prírodné farby naopak dajú vyniknúť bielym stenám alebo dizajnovým kúskom nábytku.

Teší nás, že Goldea stále rastie a pribúda nám zákazníkov aj objednávok o desiatky percent. Cítime to ako veľký záväzok, preto pre vás okrem nových produktov pripravujeme aj novú grafiku, nový web a nové logo firmy. Už teraz sa tešíme na vaše reakcie!

 

Michal Kempa a Ondřej Boček, majitelia siete e-shopov Goldea

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €