Jesenné novinky z Goldea

Až sa zima opýta, čo sme robili v lete, máme pripravený celý zoznam noviniek! Mnohé z nich môžete hneď vyskúšať alebo načerpať inšpiráciu na nadchádzajúcu sezónu.

Tak ako každý mesiac, aj v septembri nájdete v našej ponuke niekoľko nových produktov alebo vzorov. Jedným z nich sú posteľné obliečky Deluxe, ktoré sú vyrobené z prémiovej bavlny renforcé. Krásny hebký materiál pripomína bavlnený satén a môžete si vybrať z prvých deviatich krásnych vzorov obliečok.

Na sklade máme opäť obľúbený vzor bavlneného plátna s názvom Svieža letná lúka a Kvety sakury, dva z najobľúbenejších motívov pre posteľné obliečky, závesy alebo obrusy. Ak radi šijete a zdobíte svoj domov, môžete sa zásobiť látkou na celú zimu.

Novou službou, ktorú ocenia majitelia vankúšov rôznych veľkostí, je úprava veľkosti obliečky na vankúš. Pokiaľ si kúpite naše obliečky a nevyhovuje vám štandardný rozmer obliečky 70x90 cm, môžete si nechať ušiť obliečku na vankúš na mieru. Viac informácií nájdete v našom magazíne.

Pre časopis Zlínsky Patriot poskytli konatelia firmy Goldea Michal Kempa a Ondřej Boček rozhovor, v ktorom si zaspomínali na začiatky svojho podnikania a prezradili svoje veľké plány do budúcnosti. Článok má názov Chceme rásť až do neba.

Zásadnou udalosťou septembra 2022 je vstup firmy Goldea na poľský trh. Pracujeme na prekladoch pre poľskú verziu e-shopu a tešíme sa, ako po rumunskom, slovenskom a maďarskom trhu prenikneme aj k našim severným susedom.

Na e-shope pracujeme na ešte lepšom zobrazovaní našich produktov. Fotografie budú tak reálne, že na nich uvidíte aj štruktúru materiálu a dostanete presne taký výrobok, aký pri objednávke uvidíte na svojom displeji.

Vonku ešte svieti slnko, ale my už usilovne pracujeme na vianočnej sezóne. V lete sme sa definitívne presťahovali do novej haly, takže sme pripravení zvládnuť všetky vaše objednávky, aj keby ich bolo dvakrát viac.

S rastúcim počtom objednávok rozširujeme náš expedičný tím, pripravujeme skladové priestory a zaisťujeme nové šijacie dielne pre ďalšiu spoluprácu, aby sme zvládali vybavovať požiadavky bez meškania. Predzásobujeme sa tovarmi aj obalovým materiálom, takže darčeky pod stromček sa k vám zaručene dostanú včas.

A samozrejme - na Vianoce pripravujeme nové zaujímavé vzory v neobvyklých farbách, ktoré dodajú vášmu interiéru neopozeraný štýl. Tiež sa tak tešíte na Ježiška?


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2709 odberných miest po celom Slovensku