Lehátkovina v metráži

Lehátkovina je pevná a odolná látka označovaná tiež ako látka na záhradný nábytok. Je určená na potiahnutie záhradných kresiel, lehátok, hojdačiek, rybárskych stoličiek a podobne.

Lehátkovinu ponúkame v metráži od 1 metra a v šírkach 45 cm, 90 cm a 150 cm. Vybrať si môžete z niekoľko lehátkovin vzorovaných do pruhu, a to v rôznych farebných prevedeniach a kombináciách nebo z jednofarebných lehátkovin.

Lehátkovina látka na záhradný nábytok

Máte záhradku a zháňate látku, ktorá premení Váš starý poťah na záhradnom nábytku na nové moderné posedenie, ktoré očarí všetky Vaše priateľov? Tak ste tu správne, pretože Goldea Vám ponúka širokú škálu lehátkovin v metráži. Lehátkovinu ponúkame v šírkach 45, 60, 75, 90, 145 a 160cm. Navyše môžete voliť medzi jednofarebnými a prúžkovanými variantmi lehátkoviny. Okrem záhradného nábytku je lehátkovina ideálna ako poťah na ležadlá, hojdačky alebo na piknikové kresielka. Ďalšie využitie má lehátkovina ako strieška na balkón či markízu. Ak hľadáte nepremokavou a odolnú látku na zastrešenie pergol, či hojdačiek, navštívte našu sekciu Slunečníkoviny v metráži.