TOP 10: Najpredávanejšie produkty v roku 2021

Aké produkty ste v roku 2021 kupovali najčastejšie? Zostavili sme pre vás TOP 10 najpredávanejších kúskov. Máte tiež niektorý z nich doma?

1. Detské bavlnené obliečky nákladné autá a bagre

Najväčším bestsellerom v našej ponuke boli detské obliečky s motívom bagrov v rozmere 140 × 200 a 70 × 90 cm. Tento vzor obliečky je tiež obľúbený v rozmeroch do detskej postieľky a ako plachta. Chcete si ušiť originálny výrobok do detskej izby? Ponúkame vám bavlnené plátno s motívom bagrov v šírke 145 cm.

 

2. Hladký vankúš Standard 40 × 40 cm

Hladký vankúš je veľmi praktický. Slúži ako výplň pre dekoračné povlaky. Veľkou výhodou je, že povlak môžete meniť podľa nálady alebo trebárs ročného obdobia. Medzi najčastejšie kupované rozmery patrí veľkosť 40 × 40 cm. Hneď za ním vedie rozmer 45 × 45 cm. Povlaky na vankúšiky v tomto rozmere nájdete na našom e-shope. Aký si vyberiete?

 
Novinka
9 rozmerov
Bavlnená obliečka na vankúš - levanduľa a motýle s textami Bavlnená obliečka na vankúš - levanduľa a motýle s textami
 
Novinka
9 rozmerov
Dekoračná obliečka na vankúš LONETA - kvety na čiernom Dekoračná obliečka na vankúš LONETA - kvety na čiernom

 

3. Bavlnená obliečka na vankúš žltá 40 x 40 cm

V prvej desiatke najpredávanejších produktov sa umiestnil jednofarebný bavlnený povlak v žltej farbe a v rozmere 40 × 40 cm. Tento povlak na vankúš je vyrobený z príjemného bavlneného materiálu. Hodí sa ako dekoračný povlak na pohovku alebo pokojne aj na spanie. Bavlna je priedušný materiál, ktorý môžete používať počas celého roka. V ponuke máme mnoho ďalších povlakov rôznych farieb a motívov.

 

4. Bambusový uterák a osuška BAMBOO LUX v tmavo šedej

Tmavosivá farba je veľmi obľúbená, univerzálna a elegantná. Tento odtieň je obľúbený pri všetkých výrobkoch, najviac však pri uterákoch a osuškách. V roku 2021 ste najčastejšie kupovali bambusový uterák sivý v rozmere 50 × 100 cm a osušky vo veľkosti 70 × 140 cm. V našej ponuke nájdete aj ďalšie farby. Veľmi obľúbené sú minimalistické odtiene, medzi ktoré patria biela alebo béžová. Svoje miesto v kúpeľni si ale nájdu aj výrazné farby, napríklad červená alebo petrolejová.

 

5. Bavlnená napínacia plachta so vzorom nákladných áut a bagrov

Na prvom mieste sa umiestnili detské obliečky so vzorom áut a bagrov. Do TOP 10 sa dostala ale aj plachta s rovnakým vzorom. Jedná sa o rozmer 90 × 200 cm, čo je štandardný rozmer matraca pre jednolôžko. Je vidieť, že deti autá a bagre naozaj milujú.

 

6. Damaškové obliečky vzor 369 s bielymi prúžkami

Damaškové obliečky nájdete predovšetkým v hoteloch. Sú veľmi príjemné na dotyk, kvalitné a dlho vydržia. Obľúbili ste si ich ale aj doma. Najpredávanejším typom boli damaškové obliečky vzor 369 s bielymi prúžkami. V tomto roku sme ponuku damaškových obliečok rozšírili o ďalšie farby a vzory. Okrem klasickej bielej farby tak ponúkame aj obliečky v ružovej alebo v zlatej farbe s drobnými prúžkami.

 

7. Vatelín - polyesterové rúno 150 cm, 200g/m2

Vatelín patrí medzi doplnkový sortiment. Najčastejšie ho nakupujete v kombinácii s látkami. Prečo? Pokiaľ šijete, bez vatelínu sa nezaobídete. Tento materiál má skvelé termoizolačné vlastnosti a je prirodzene hypoalergénny. Používa sa ako zatepľovacia vložka do zimných búnd, je vhodný na výrobu prešívaných prikrývok, podšívok, obrusov a prestieraní. Pre deti sa z vatelínu vyrábajú hračky alebo drobné darčeky. My ho predávame v šírke 150 cm a gramáži 200g/m2 alebo 100g/m2.

 

8. Bavlnené plátno SIMONA - vzor X-15 biele hviezdičky na červenom

Ôsmym najpredávanejším produktom bolo bavlnené plátno s bielymi hviezdičkami na červenom pozadí. Tento vianočný motív ste si obľúbili už minulý rok. Ako je vidieť, ani tieto Vianoce ste sa bez neho nezaobišli. A akú veľkosť ste kupovali najčastejšie? Bavlnené plátno v šírke 150 cm. Máme radosť, že vás baví zdobiť vaše domovy. Všetky 100% bavlnené plátna nájdete na našom e-shope. Vyrobte si originálne dekorácie na Veľkú noc, Vianoce alebo napríklad v štýle Provence.

 

9. Nepriepustný chránič matraca na jednolôžko

Deviate miesto v najpredávanejších produktoch pre nás bolo celkom prekvapivé. Umiestnil sa tu totiž chránič matraca v rozmere 90 × 200 cm. Chránič matraca je veľmi praktickým doplnkom každého matraca. Ochráni ju pred znečistením alebo presiaknutím tekutiny.
Viac o tejto téme sme sa rozpísali v článku Plachta, nepriepustná plachta a chránič matraca. Aký je v nich rozdiel?

 

10. Bavlnené plátno Suzy biele

V roku 2020 bolo biele bavlnené plátno najpredávanejším produktom. Jeho materiál je totiž ideálny na šitie rúšok. Aj v roku 2021 sa biele plátno udržalo v TOP 10, tentoraz však zaujalo poslednú pozíciu. Všetky bavlnené plátna nájdete na našom e-shope. Vybrať si môžete jednofarebné alebo so vzorom.

 

Veľmi ďakujeme vám všetkým, ktorí ste u nás v roku 2021 nakúpili a tešíme sa na všetkých stálych i nových zákazníkov v roku 2022.

Vaša Goldea


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1254 odberných miest po celom Slovensku