Publikované dňa 24.6.2022

Zmena, na ktorú sme sa už dlho tešili! Predstavujeme Vám nové priestory Goldea.

Zatiaľ čo vy môžete virtuálny e-shop ľubovoľne rozširovať, spoločnosť, ktorá za ním stojí, nie. V reálnom svete môžu ďalší rozvoj spoločnosti brzdiť finančné, priestorové a logistické obmedzenia. Preto sme s rastúcim počtom objednávok, väčším sortimentom výrobkov a rastúcim počtom zamestnancov museli urobiť zásadné rozhodnutie: Presťahovať sa. Len pár metrov od našich pôvodných priestorov bola postavená moderná trojposchodová hala. Goldea má rovnakú adresu, ale úplne nové priestory.

Výstavba novej haly

Výstavba novej haly: marec 2021

Výstavba novej haly

Výstavba novej haly: máj 2021

Výstavba novej haly

Výstavba novej haly: júl 2021

Výstavba novej haly

Výstavba novej haly: november 2021

Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory, na prvom poschodí open space kancelária so zasadacím stolom a priestorom na obchodnú a firemnú prezentáciu. Na tom istom poschodí sa nachádza aj celý dispečing. Na druhom poschodí pripravujeme kancelárie pre súčasných a nových zamestnancov. Očakávame, že takmer desaťkrát väčšia ako hala bude spĺňať potreby našej spoločnosti minimálne dva roky.

Skladové priestory

Prízemie: skladové priestory

Kancelária so zasadacím stolom

Kancelária so zasadacím stolom

Expedícia

Expedícia

Expedícia zásielok

Expedícia zásielok

V tomto roku očakávame 30% nárast obratu. Nové priestory nám pomôžu riadiť plynulú expedíciu objednávok tak, aby naši zákazníci dostali objednané výrobky včas a v poriadku. Pre sťahovanie sme si vybrali leto, aby sme sa pripravili na vianočnú špičku, keď budeme spracovávať približne 2 tisíce zásielok denne. A my sme pripravení zastaviť regály celej spoločnosti, aby sme to zvládli. Tradične s pomocou brigádnikov a kancelárskych pracovníkov, ktorí sa stávajú členmi expedičného oddelenia. Veľmi nás spája, keď všetci v spoločnosti ťaháme za jedno lano.

Kancelária

Kancelária: stavba políc a stolov

Kancelária

Kancelária: stavba políc a stolov

Kancelária

Kancelária: stavba políc a stolov

Kancelária

Kancelária

To sa potvrdilo aj v prípade presunu spoločnosti v plnej prevádzke. Ráno sme tvrdo pracovali, aby sme splnili všetky požiadavky našich zákazníkov. A popoludní, po večeroch a cez víkendy sme skladali nový nábytok, sťahovali kancelárie a sklady. Celú spoločnosť sme presťahovali za sedem dní a nocí. A nikto z našich zákazníkov ani partnerov nič nevedel. Teraz sa zameriavame na dokonalé služby a nové produkty. Plánujeme zmeniť značku a expandovať na ďalšie zahraničné trhy. Po Rumunsku a Maďarsku chceme získať zákazníkov v Slovinsku a Poľsku. Súčasnú hospodársku krízu nevnímame ako hrozbu, ale ako príležitosť. A vďaka tomu stále rastieme.

Napriek tomu sme to stále my, partia nadšených mladých ľudí. Pamätáme si mená našich najlepších zákazníkov. Všetko balíme a pripravujeme osobne. Teší nás, že sa zvyšuje hodnota opakovaných nákupov. Vďaka tomu vieme, že ste s kvalitou našich výrobkov spokojní. Je vás už viac ako sto tisíc, ale neváhajte a povedzte o nás svojim priateľom. Sme pripravení!

 

Michal Kempa a Ondřej Boček, majitelia siete e-shopov Goldea

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €