Publikované dňa 31.10.2022

Novinky medzi vianočnými motívmi

Hitom tohtoročných Vianoc je kombinácia čiernej a bielej. Akokoľvek netradične sa to môže zdať, potlač čiernych stromčekov na bielom podklade si proste zamilujete. Je jednoduchý a výrazný zároveň. Vyzerá skvele na veľkej ploche postelnej obliečky aj na malej prestierke pri stole. Aj menšie potlač je vďaka kontrastu farieb neprehliadnuteľný a rozhodne sa hneď tak neomrzí. 

Vianočný motív čiernych stromčekov

 

Druhý trend je presne opačný. Klasické vianočné červené káro s kombináciou zelenej je tak trochu návratom do detstva. Preto sa vrátilo medzi najobľúbenejšie vianočné motívy v celom bytovom textile. Kárované bavlnené obliečky alebo aj kombinácia károvaného vankúša a tmavo zelenej obliečky periny úplne láka k popíjaniu zvaráku v posteli a sledovaniu rozprávok v televízii. Červený károvaný obrus rozsvieti každý jedálenský kút, rovnako ako závesy, podsedáky, prestieranie. 

vianočný károvaný motív

 

Novinkou medzi vianočnými motívmi, ktorá sa okamžite vyšvihla medzi bestsellery, je zasnežená zimná krajina, z ktorej občas vyskočí jasne rezavá líška. Chalúpka s bielou strechou a strommi s čapicami zo snehu vytvárajú pocit pohody a pokoja, jemné farby sa hodia na drobné dekorácie aj dlhé závesy či obliečky. 

Vianočné obliečky - vzor zimná krajina

 

Ponuka vianočných potlačí na našich výrobkoch aj v metráži je tak bohatá, že si vyberie naozaj každý. Nechýbajú ani vianočné motívy obľúbené zákazníkmi už niekoľko sezón. Vianočná hviezda v jasne červenej farbe, exkluzívne strieborné alebo zlaté látky s trblietkami, jelene a srnky v zasneženom lese alebo hviezdičky na červenom, zelenom alebo bielom podklade.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 100 €