Detské obliečky na vankúšiky

Príjemný a hladký materiál, ktorý je jemný k detskej tváričke. Báječné detské motívy, ktoré potešia malého hrdinu aj nesmelú princeznú. To sú naše obliečky na detské vankúšiky, ktoré šijeme v českých dielňach z tej najkvalitnejšej bavlny.

Obliečky na vankúšiky pre deti sú z rovnakého materiálu ako posteľné obliečky, teda zo zdravotne nezávadnej látky s certifikáciou. Bábätká vankúše nepotrebujú, ale u väčších detí hrajú obliečky s obľúbenou potlačou zásadnú rolu. Doprajte im pocit bezpečia s obľúbeným vankúšikom a pokojné zaspávanie s hviezdami, zvieratkami, autami alebo srdiečkami pod hlavou.

Vankúš v detskej postieľke zvládne ako slzičky, tak aj drobné nehody. Údržba obliečok je ľahká vďaka zapínaniu na zips a môžete ich tak udržať v hygienickej čistote. Stálofarebné materiály majú dlho trvanlivosť a vydržia aj časté pranie.

Detské obliečky na vankúšiky dodávame v niekoľkých rozmeroch a tiež vám ušijeme obliečku na mieru. Detskú izbu môžete dotvoriť výberom krásnych detských posteľných obliečok alebo špeciálnych plachiet na matrace do postieľky aj väčšie postele. Deti si zaslúžia tú najlepšiu kvalitu!

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 80 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1144 odberných miest po celom Slovensku