Vínové oválné obrusy 100 x 160 cm

Kvalitné vínové oválne obrusy 100 x 160 cm sú veľmi ťažko zohnateľné, ale u nás si určite vyberiete. Ponúkame oválne obrusy 100 x 160 cm v originálnych motívoch, ktoré zakúpite iba u nás. Ponúkame ako jednofarebnévínové bavlnené obrusy 100 x 160 cm v tvare oválu, tak tiež dekoračné so vzorom alebo s teflónovou vrstvou.

Pri výbere nového obrusu potrebujete poznať rozmer stola, od ktorého sa odvíja rozmer obrusu. U obrusov odporúčame presah aspoň cca 15 cm z každej strany.

Nenašli ste vínové oválne obrusy 100 x 160 cm, ktoré by sa Vám páčili? Naše krajčírky Vám s radosťou vínové oválne obrusy ušijú a to v akomkoľvek rozmere alebo z akejkoľvek látky z našej ponuky.

 
16 rozmerov
Bavlnený obrus VÍNOVÝ - oválny Bavlnený obrus VÍNOVÝ - oválny
Bavlnený obrus VÍNOVÝ - oválny
Ušijeme pre vás
16,29 € od 12,65 € (-22%)
Celkom 1 položka

Oválne obrusy sú veľmi obľúbené, avšak veľmi ťažko zohnateľné. V našej ponuke nájdete desiatky kvalitných obrusov v mnohých rozmeroch, farebných kombináciách a materiáloch. Delíme obrusy na bavlnené, dekoračné a teflónové oválne obrusy. Všetky nami ponúkané obrusy sa šijú v našich šijacích dielňach, preto sa jedná o kvalitný český výrobok.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1160 odberných miest po celom Slovensku