Kvalitné plachty od českého výrobca

Záleží Vám na kvalite plachty? Ak áno, ste tu správne. Ponúkame iba kvalitné české plachty, ktoré majú dlhú životnosť a stálosť, dokonale obopínajú matrac a sú na dotyk príjemná. Plachty ponúkame v mnohých farbách, a tak môžete plachtu dokonale zladiť s obliečkami a celkovo s interiérom Vašej spálne alebo detskej izbičky.

Nájdete u nás niekoľko typov plachiet. Najviac známa a najpredávanejšie sú froté plachty. Nesmieme ale zabúdať ani na jersey (žerzej) plachty, ktoré sú tiež obľúbená a to z dôvodov príjemného hladkého povrchu. Do popredia v obľúbenosti sa dostávajú klasické bavlnené plachty zo 100% bavlny, ktoré ponúkame ako s gumou, tak aj bez (plachty). Ponúkame tiež luxusnejšie variantu a tou je damašková plachta.

Plachty ponúkame v mnohých rozmeroch. Od klasického jednolôžka o rozmere matraca 90x200 cm, dvojlôžka o rozmere 180x200 cm až po atypické rozmery lôžok. Väčšinu plachiet ponúkame s napínacou gumou. U týchto typov plachiet sú uvedené rozmery matracov, pre ktoré sú tieto plachty vhodná. U plachiet bez gumy uvádzame priamo rozmer plachty.

Naše plachty sú skutočne špičkou na trhu...

Zútulnite si aj Vy spálni alebo detskú izbičku kvalitnými plachtami z Goldea.cz. Pravdou je, že človek strávi spánkom až 1/3 svojho života. Preto Vám doporučujeme u kúpe plachty nešetriť a zakúpiť kvalitnou plachtu, ktorá bude nielen príjemná na dotyk, ale hlavne Vám vďaka kvalite materiálu a spracovania vydrží po dlhé roky.

Plachty odporúčame farebne skombinovať s obliečkami, obliečky na vankúšiky, závesy či farbou stien. Vaše spálne alebo izbičku detí potom bude pôsobiť veľmi ucelene a moderne. Plachty máme skladom v rôznych farebných variantoch, od elegantné čierne, námorníckej modrej, prírodné zelené a hnedé, po romantickú bielu, béžovú a ružovú.

Čo sa týka materiálu, je len na Vás, či dávate prednosť hrejivé froté plachte, klasické bavlnené plachte alebo plachte z mikrovlákna. Ak ste priaznivcom Jersey plachty, iste ho skombinujte so zamatovým obliečkom z damašku alebo s luxusným saténovým obliečkom. Plachty sú dostupné v rôznych veľkostiach a niektoré sú opatrené gumou, vďaka ktorej krásne sedí na matraci.