Publikované dňa 24.5.2024

Goldea: Z florbalového ihriska do sveta bytového textilu

Príbeh Goldea sa začal písať pred viac ako 15 rokmi na florbalovom ihrisku. Dvaja kamaráti, Michal a Ondra, namiesto hokejok zvierali v rukách sny a plány do budúcna. Vtedy ešte netušili, že ich priateľstvo povedie k niečomu omnoho väčšiemu – k e-shopu s originálnym bytovým textilom, ktorý si teraz získava srdce ľudí po strednej Európe.

Začalo to nevinne

Michal a Ondra sa pustili do online podnikania a založili spoločne webové štúdio. S odstupom času však zistili, že to nie je úplne ono. Rozhodli sa vytvoriť vlastný e-shop, čomu predchádzalo hľadanie ideálneho dodávateľa. Vtom im do cesty vstúpila perfektná príležitosť – šanca premeniť ich víziu v realitu. Aj keď v tomto odbore nemali žiadne skúsenosti, ponuky sa s nadšením chopili a spoločnými silami začali odkrývať tajomstvo sveta bytového textilu. Cesta nebola jednoduchá. Museli sa učiť, zdolávať prekážky a čeliť neúspechom. Ale nevzdali sa. Spoločne tiahli na branku a s každým krokom sa ich sen stával silnejším a silnejším.

Gól, písal sa rok 2016

V roku 2016 zbadal svetlo sveta e-shop s jedinečným bytovým textilom zo Zlína – Goldea. Originálne designy a láska českých šičiek, vložená do každého stehu, si postupne získali srdce tisícich zákazníkov v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, v Maďarsku a Poľsku. Goldea sa stala synonymom pre kvalitu, pohodlie a krásu v domovoch.

Michal a Ondra: "Vtedy na florbalovom ihrisku sme si ani v sne nepredstavovali, že vôbec nejaká Goldea bude existovať a že prerastie v niečo tak veľké. V priestor, ktorý tvorí domov. Priestor, ktorý rastie s nami, ale aj s vami, našimi zákazníkmi."

Goldea nie je len e-shop. Je to príbeh o priateľstve, odhodlaní a láske k domovu. Je to príbeh o tom, že sny sa môžu stať skutočnosťou, keď do nich vložíme srdce a ťaháme za jeden povraz.

Ďakujeme, že ste súčasťou nášho príbehu!

Tím Goldea

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €