Paplóny Comfort

Do paplónov Comfort s výplňou zo značkového dutého vlákna sa zamilujete už po prvej spoločnej noci. Sú ľahké, hrejivé, dajú sa prať až do 90°C a sú vhodné aj pre alergikov. Vďaka špeciálnemu prešitiu je výplň ideálne rozložená po celej ploche paplóna.

Zabudnite na páperové duchny z detstva, kedy sa všetko perie nahromadilo pri nohách, zatiaľ čo telo sa triaslo zimou. Moderné paplóny Comfort prinášajú skutočný komfort a ľahkú údržbu. Môžete si vybrať paplón pre celoročné použitie, alebo periny striedať podľa ročného obdobia. V ponuke máme špeciálne varianty pre zimné obdobie s väčším množstvom výplne a vyššou hrejivosťou aj letnú odľahčenú variantu. Veľkou výhodou je, že ak paplón prepotíte, môžete ho celý v práčke vyvariť.

Paplóny Comfort sú českej výroby, preto garantujeme vysokú kvalitu spracovania a dlhú životnosť výrobku. Použitá výplň je zo značkového konjugovaného dutého vlákna od írskej spoločnosti Wellman. Prešívaná povrchová látka je z jemného pobrúseného polyesteru, príjemného na dotyk. Paplóny dodávame v praktickom uzatvárateľnom obale, v ktorom ich môžete bezpečne skladovať alebo prevážať.

Paplóny Comfort ponúkame v klasickom rozmere 140x200 cm, v predĺženej dĺžke 140x220 cm alebo ako francúzsky paplón pre dva v rozmere 200x240 cm.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 8 položiek

Kvalitné prešívané paplóny od českého výrobca

Paplóny z dutého vlákna sú obľúbené vďaka vyššej hrejivosti a termoizolačným vlastnostiam. Paplóny z dutého vlákna sú ponúkané v rôznych rozmeroch a hmotnostiach. Na Goldea.sk sú tieto paplóny ponúkané ako na jednolôžko v bežnom rozmere 135 x 200 cm, tak aj v predĺženom rozmere 135 x 220 cm. Ponúkame tiež partnerské čiže francúzske paplóny o rozmere 200 x 240 cm, ktoré sú vhodné do manželskej postele. Vďaka gramáži paplónu tiež spoznáte, či je daný paplón letný, zimný alebo celoročný. Vyššia gramáž paplónu sa vyznačuje väčšou hrejivosťou. Letné paplóny majú naopak nižšiu gramáž a sú tenšie a ľahšie. Paplóny je vhodné striedať podľa ročných období, pretože tenšie letné paplóny lepšie sajú pot a tiež lepšie odvádzajú vlhkosť, než zimné paplóny. Pre zachovanie kvality je vhodné paplóny často naklepávať, vďaka čomu si paplóny zachovajú tvar. Tiež je vhodné denne vetrať spálňu alebo detskú izbičku, aby sa z paplónov lepšie odparila vlhkosť.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku