Prikrývky Comfort

Prikrývky z kolekcie Comfortkvalitné prešívané prikrývky s možnosťou prania do 60°C. Výplň prikrývky je zo značkového dutého vlákna od írskej firmy Wellman. Poťah je prešívaný a je ušitý z jemnej pobroušené polyesterovej látky vlastniaca certifikát OEKO-TEX Standart 100.

Prikrývky z tejto kolekcie ponúkame vo troch rozmeroch135x200 cm (klasické jednolôžko), 135x220 cm (jednolôžko predĺžené) a 200x240 cm (dvojposteľ). Prikrývky Comfort ďalej ponúkame v rôznych gramážach výplne (hrúbke), podľa ktorej sa rozlišuje, či ide o letnú, celoročnú alebo zimnú prikrývku.

Prikrývky Comfort sú kvalitný český výrobok. Ak požadujete prikrývku prať na vyšší stupeň teploty, odporúčame Vám zakúpiť vyvarovacie prikrývku.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 7 položiek

Kvalitné prešívané prikrývky od českého výrobca

Prikrývky z dutého vlákna sú obľúbené vďaka vyššej hrejivosti a termoizolačným vlastnostiam. Prikrývky z dutého vlákna sú ponúkané v rôznych rozmeroch a hmotnostiach. Na Goldea.sk sú tieto prikrývky ponúkané ako na jednolôžko v bežnom rozmere 135 x 200 cm, tak aj v predĺženom rozmere 135 x 220 cm. Ponúkame tiež partnerské čiže francúzske prikrývky o rozmere 200 x 240 cm, ktoré sú vhodné do manželskej postele. Vďaka gramáži prikrývky tiež spoznáte, či je daná prikrývka letná, zimná alebo celoročná. Vyššia gramáž prikrývky sa vyznačuje väčšou hrejivosťou. Letné prikrývky majú naopak nižšiu gramáž a sú tenšie a ľahšie. Prikrývky je vhodné striedať podľa ročných období, pretože tenšie letné prikrývky lepšie sajú pot a tiež lepšie odvádza vlhkosť, než zimné prikrývky. Pre zachovanie kvality je vhodné prikrývky často naklepávať, vďaka čomu si prikrývky zachovajú tvar. Tiež je vhodné denne vetrať spálňu alebo detskú izbičku, aby sa z prikrývok lepšie odparila vlhkosť.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1183 odberných miest po celom Slovensku