Pripravte sa na leto: Nové plážové osušky pre rok 2021 sú už v predaji

Prvé jarné lúče prinášajú novú energiu a príjemne hrejú na pokožke. Horúce letné dni sú ešte v nedohľadne, ale všetci vieme, že zima je pomaly na konci. Poďme si to tešenie sa na prázdniny spríjemniť.

Veľká froté plážová osuška Okuliare - tmavo modrá 90x160 cm

Nová ponuka plážových osušiek

Plážové osušky sú nevyhnutnou výbavou každého milovníka kúpania sa a opaľovania. My to dobre vieme. Preto sme pre vás rozšírili súčasnú ponuku siedmich plážových osušiek. Teraz na e-shope nájdete dvadsať nových motívov. Žiarivé farby a veselé motívy sa perfektne hodia na pláž, k rybníku aj k bazénu.

 

V akých motívoch a rozmeroch plážové osušky ponúkame?

Ako asi tušíte, najobľúbenejšie sú veľké a mäkké plážové osušky. Také, ktoré sa hodia na lehátko i do piesku. A keď vyleziete z vody, krásne vás zahrejú. Ideálne rozmery sú 90 × 180 cm a 100 × 180 cm. Veľmi obľúbené sú tiež osušky s veľkosťou 90 × 160 cm. A aký vybrať motív? Rozhodne taký, ktorý ladí s letnou náladou. Úsmev na tvári vám vyčarí námornícky prúžok, ryby, plameniaky alebo exotické ovocie.

Veľká froté plážová osuška Plameniaci - 90x160 cm

 

Z akého materiálu sú plážové osušky vyrobené?

Plážové osušky sú najčastejšie vyrobené zo 100% kvalitnej česanej dlhovláknovej bavlny v úprave froté. Aké sú jej vlastnosti?

Je veľmi:

  • príjemná,
  • hebká,
  • mäkká
  • a navyše výborne saje.

 

Gramáž plážových osušiek

Plážové osušky by mali mať vyššiu gramáž. Ideálne okolo 400 g/m2. Touto gramážou sa vyznačujú naozaj kvalitné kúsky. Bude sa vám na nich dobre ležať a navyše perfektne sajú.

 

Kde plážovú osušku využijete?

Plážová osuška je skvelým parťákom pri bazéne, pri jazere, na pláži aj v parku. Nielen, že vám zaistí komfort pri ležaní, ale výborne sa s ňou osušíte.

 

Plážová osuška pri mori

Pri mori oceníte predovšetkým osušky s vyššou gramážou. Môžete ich rozprestrieť priamo na piesočnatú pláž alebo na lehátko. Plážová osuška v dĺžke 180 cm krásne pokryje celé lehátko.

 

Plážová osuška ako pokrývka na lehátko

Predovšetkým na verejných kúpaliskách si neľahnite priamo na lehátko. Prečo? Z hygienických dôvodov. Vždy na neho najskôr rozprestrite osušku. Jej povrch je navyše oveľa príjemnejší, než drsná látka na lehátku. Tiež sa do nej rýchlo vstrebe voda a vy budete behom chvíle osušení.

 

Plážové osušky v parku

Plážové osušky nájdu využitie aj ako pikniková deka. Ak sa chystáte do parku s priateľmi, prihoďte do batohu plážovú osušku, nejaké dobroty, víno a užite si krásne popoludnie. Uvidíte, že na mäkkej osuške sa vám bude skvele leňošiť.

 

Plážová osuška ako pareo šatka

Plážovú osušku využijete tiež ako pareo šatku. Zabaľte sa do nej, až dostanete chuť skočiť si na zmrzlinu do stánku na pláži.

Veľká froté plážová osuška Oceán - ružová 90x160 cm

 

Kompletnú ponuku plážových osušiek nájdete na našom e-shope.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1740 odberných miest po celom Slovensku