Rok 2020 je za nami. Aké novinky pripravujeme v roku 2021?

Rok 2020 bol jazda. Bol plný neočakávaných situácií. Všetky nákupy sa presunuli na internet a na našom e-shope sa niekoľkonásobne zvýšil záujem o domáci textil alebo o látky na rúška. Náš tím celý rok robil maximum pre to, aby sme odbavili veľký nápor objednávok. Všetka naša práca sa sústredila na prevádzku e-shopu a skladu. Novinkou pre nás boli bezpečnostné opatrenia, zamestnanci v karanténe alebo oneskorené dodávky produktov. Všetky naše plány z roku 2019 padli. Práce sme mali až nad hlavu, ale bohužiaľ sme nemali žiadny priestor na realizáciu chystaných noviniek a vylepšení.

Postupne sme si na nečakanú situáciu zvykli a naučili sa v nej fungovať. Teraz, na začiatku roka 2021, máme opäť veľa energie. A prinášame vám veľa noviniek. Poďme sa s nimi zoznámiť.

Nové prebaly produktov

Zásadnou zmenou v tomto roku sú nové prebaly produktov. Počas marca budeme mať všetky prebaly pripravené a väčšinu produktov začneme dodávať v novom balení. Veríme, že si našu novú grafiku zamilujete. Rovnako ako my.

 

Nové farby a motívy

Veľmi dôležitá je aj inovácia samotných produktov. Vo februári sme naskladnili najpredávanejšie farby látok Blackout. Z nich pre vás šijeme obľúbené zatemňovacie závesy. Ďalej u nás nájdete nové farby a motívy detských látok. Detský bytový textil pre nás bude prioritou po celý rok 2021. Veľkí aj malí zákazníci sa majú na čo tešiť.

 
5 rozmerov
Detské bavlnené obliečky do postieľky - vzor 264 ružové safari Detské bavlnené obliečky do postieľky - vzor 264 ružové safari
Detské bavlnené obliečky do postieľky - vzor 264 ružové safari
Ušijeme pre vás
20,37 € od 16,29 € (-20%)
 
 
Bavlnená napínacie plachta - vzor dopravné prostriedky Bavlnená napínacie plachta - vzor dopravné prostriedky
Bavlnená napínacie plachta - vzor dopravné prostriedky
Ušijeme pre vás
18,73 € 16,29 € (-13%)
 
7 rozmerov
Detský bavlnený záves - vzor veľké farebné bodky Detský bavlnený záves - vzor veľké farebné bodky
Detský bavlnený záves - vzor veľké farebné bodky
Ušijeme pre vás
26,82 € od 20,37 € (-24%)

 

Látky vo farbách 2021

Farby tohto roku sú žltá a sivá. Viac o tomto trende sme sa rozpísali v jednom z našich článkov na blogu, pozrite. Práve v týchto trendy farbách nájdete mnoho nových produktov. Ako sa vám páčia?

 

Ucelenie ponuky produktov

Na našom e-shope najnovšie nájdete mnoho nových farieb a motívov. Niektoré staršie kúsky ale zmiznú. Prečo? Chceme vám ponúkať len to najlepšie. Naším cieľom je prehľadná a ucelená ponuka kvalitných produktov. Vždy si vyberiete podľa svojho gusta, ale množstvo položiek vás nezahltí.

 

Bambusové uteráky naskladnené

Máme pre vás dobrú správu. Nové bambusové uteráky budú! Minulý rok ste si ich veľmi obľúbili a na Vianoce sme vypredali takmer celý sklad. Teraz si opäť môžete objednať celý set od malého uteráka 30 × 50 cm, cez štandardný uterák 50 × 100 cm až po osušku 70 × 140 cm. Hurá!

 
3 rozmery
Uterák / osuška z bambusového vlákna Pruhy - ľaliový Uterák / osuška z bambusového vlákna Pruhy - ľaliový
 
3 rozmery
Uterák / osuška z bambusového vlákna Pruhy - sivohnedý Uterák / osuška z bambusového vlákna Pruhy - sivohnedý

 

Nová zákaznícka sekcia

Veľkú časť našich produktov pre vás šijeme na zákazku. Doba vyhotovenia sa pohybuje okolo 9 až 15 pracovných dní v závislosti od vyťaženosti šijacích dielní. Všetky podstatné informácie nájdete už teraz v našom e-shope. Navyše pre vás pripravujeme zákaznícku sekciu, kde budete môcť sledovať stav vašej objednávky od jej vytvorenia až po expedíciu. Vďaka tejto funkcii budete vedieť, kedy vaša objednávka opúšťa náš sklad a kedy môžete začať vyzerať dopravcu.

Doprava balíčkov - Zásilkovna

 

Kvalitná zákaznícka podpora

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. V prípade potreby sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť. Všetky kontakty nájdete na webe. Ak vám niektorý z objednaných produktov nevyhovuje, odfoťte ho a pošlite nám ho e-mailom. Všetky reklamácie sme vždy riešili a budeme riešiť nadštandardne. Na dobrých vzťahoch s našimi zákazníkmi si zakladáme.

Veríme, že vás všetky novinky potešia a ešte viac vám uľahčia nakupovanie na našom e-shope. Ďakujeme vám za dôveru v roku 2020. Tešíme sa na všetky nové objednávky a spokojných zákazníkov.

Vaša Goldea.sk


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1740 odberných miest po celom Slovensku