Vankúš alebo vankúšik? U posteľných obliečok Vám novo upravíme rozmer obliečky na vankúš

Na žiadosť našich zákazníkov sme zaviedli novú funkciu nastavenia veľkosti obliečky na vankúš. Štandardný rozmer obliečky na vankúš 70x90 cm, ktorý je súčasťou väčšiny posteľných obliečok, nemusí vyhovovať každému. Teraz ponúkame jednoduché riešenie.

V detaile produktu posteľných obliečok nájdete funkciu na nastavenie veľkosti obliečky na vankúš. Či už máte pod hlavou anatomický vankúš, vankúš so špeciálnou penou, vankúš plnený pohánkou alebo s vôňou levandule, prispôsobíme vám obliečku na mieru. Stačí zadať požadované rozmery a naše krajčírky vám ušijú obliečku na vankúš, ktorá bude vyhovovať práve vám. A je to zadarmo.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás mimoriadne dôležitá. Vyberte si posteľné obliečky, ktoré sa vám páčia, a my sa postaráme o to, aby ste dostali presne takú veľkosť, akú potrebujete. Žiadne limity, žiadne poplatky, žiadne oneskorenia. Stačí len niekoľko kliknutí myšou a o niekoľko dní sa už budete môcť ukladať do novo vystlanej postele. Tešíme sa na vašu objednávku!


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku