Saténové posteľné obliečky

Saténové posteľné obliečky sú skvelou voľbou pre každého, kto chce priniesť do svojej spálne nádych luxusu a výnimočnosti. Satén sa vyznačuje predovšetkým príjemným leskom a hebkosťou. Materiál navyše vďaka svojim vlastnostiam prináša v zime príjemné teplo a naopak v lete Vám dopraje chládok aj za tých najteplejších nocí. Obliečky zo saténu u nás nájdete v niekoľkých variantách a vzoroch. Veríme, že si u nás vyberiete obliečky, ktoré dokonale doplnia Vašu spálňu. Saténové obliečky pre Vás ponúkame v tej najvyššej kvalite, pretože všetky obliečky pochádzajú od prvotriedneho českého výrobcu.

 
Novinka
Luxusné saténové obliečky - vzor 623 zámocký vzor Luxusné saténové obliečky - vzor 623 zámocký vzor
 
2 rozmery
Luxusné saténové obliečky - vzor 761 motýle na svetle béžovom Luxusné saténové obliečky - vzor 761 motýle na svetle béžovom
 
2 rozmery
Luxusné saténové obliečky - vzor 760 popínavá kvety Luxusné saténové obliečky - vzor 760 popínavá kvety
Luxusné saténové obliečky - vzor 760 popínavá kvety
Skladom
48,94 € od 40,41 € (-17%)
Celkom 18 položiek

Obliečky bavlnený satén

Doprajte sebe aj svojej spálni nádych luxusu a kúpte si saténové obliečky. Okrem jeho príjemných vlastností, ako je hebkosť a jemnosť, Vás saténové obliečky očarí jeho všestrannosťou. Saténové obliečky môžete používať celoročne, v horúcich nociach Vás bude príjemne chladiť na pokožke a v mrazivých nociach Vás udrží v teple celú noc. Vaša spálňa prekukne vďaka štýlovému prevedení saténových obličkov v mnohých farbách, motívoch a vzorov, ktoré nájdete na Goldea.sk.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1350 odberných miest po celej ČR a SK