Sedáky a podsedáky na stoličky

Sedáky a podsedáky na stoličky patrí medzi užitočný a tiež veľmi pohodlný doplnok interiéru. Pripravili sme si pre Vás širokú ponuku sedákov a podsedákov, ktoré určite nájdu uplatnenie v každej miestnosti. Využívať sa najmä dajú na klasické stoličky v domácnosti a záhradný nábytok. Sedáky a podsedáky, ktoré sú ušité z mäkkého a príjemného materiálu, Vám spohodlnie dlhodobejšie sedenie na tvrdším povrchu.

Ponúkame Vám sedáky a podsedáky rozdelené podľa tvaru ako sú oblé sedáky, polkruhové sedáky, štvorcové sedáky a prešívané sedáky. Oblé sedáky máme v jednofarebnom prevedení či so vzorom.

Výplň sedadla je tvorená kvalitným molitanom s hrúbkou 3 cm, ktorý ani po dlhšej dobe používania nestratí tvar a pohodlie pri sedení. Všetky nami ponúkané sedáky a podsedáky na stoličky sú kvalitné české výrobky.

Celkom 203 položiek

Kvalitné podsedáky na stoličky od českého výrobca

K pohodlnému stolovaniu patrí aj komfortné posedenie pre rodinu i hostí. Podsedáky sú pohodlnou a štýlovou variantou, ktorá nielen usadí Vašich hostí do mäkkého, ale tiež krásne ozdobia jedálenské stoličky alebo vonkajšie posedenie.

Vyberajte zo sedákov na stoličky v rozmanitých farebných variantoch a tiež tvaroch. Je len na Vás, či zvolíte štvorcový alebo polkruhový sedák. Ani prešívané sedáky na stoličky či na záhradné posedenie sa iste nestratí v žiadnej domácnosti.

Na chatu odporúčame zvoliť kockovaný sedák a prípadne k nemu zvoliť i kockované závesy alebo obrusy, ktorými krásne zladíte celý interiér.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku