Publikované dňa 6.1.2023

Šikovné ruky českých krajčírok sa nahradiť nedajú

U našich výrobkov Goldea sa často stretávate so slovami česká ručná práca. Možno sa pýtate, či je to len marketingová nálepka alebo či ide skutočne o ručne šitý bytový textil? Odpoveď nájdete hneď v prvých sekundách tohto videa.

Namerať látku. Nastrihať. Ušiť. Poskladať. Zabaliť. Všetky tieto kroky od balíka látky k hotovému výrobku opakujú každý deň stovky krajčírok v šijacích dielňach rozosiatych po celom Česku. Žiadni roboti ani automatizované linky. Len zlaté české ručičky žien, ktoré šijú závesy, lôžkoviny, obrusy a ďalšie dekorácie presne podľa vašich predstáv. A robia to s láskou a starostlivosťou, pretože im záleží na vašej spokojnosti.

 

 

Česká ručná práca je hodnota, na ktorej si v Goldea zakladáme. Avšak sme si vedomí, že učebný obor krajčírka z českých škôl mizne a zohnať kvalifikované krajčírky je čoraz ťažšie. Napriek tomu to nevzdávame a spolupracujeme s desiatkami menších alebo väčších šijacích dielní. Len tak môžeme vybaviť vaše objednávky bez oneskorenia a udržať výnimočnú kvalitu ručnej práce.

Za pár rokov možno budeme musieť využívať strihacie alebo šijacie automaty, aby sme celý proces urýchlili a zlacnili. Ale zatiaľ sa spoliehame na naše šikovné krajčírky, ktoré možno práve teraz sedia u svojho šijacieho stroja a dokončujú vaše nové obliečky alebo závesy na mieru.

 

 

 

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €