Sme jeden Tím. Tím Goldea v plnom nasadení je tu pre Vás 16h denne.

Toto sme my, tím z Goldea.cz/sk, Michal, Ondra, Patrik, Adam, Dan a Kamil, a veľa ďalších našich šikovných kolegýň. My všetci teraz pre Vás robíme maximum, aby Vaše objednávky a látky boli odoslané maximálne s 2-3 denným oneskorením.

Celý tým goldea
Celý tým goldea

Veríme, že túto vírusovú pandémiu spoločne zvládneme, pokiaľ sa budeme všetci správať zodpovedne, rešpektovať nariadenia a nosiť rúško, pretože každá snaha o zmiernenie tejto krízy sa v tento moment počíta. Aj preto každý deň striháme kilometre látok a balíme stovky balíčkov. Týmto aj Vás našich zákazníkov prosíme o trpezlivosť, ak nastane nejaký problém. #ruskoniejehanba #platnoprevsetkych

Ako mať zásielku čo najskôr?

Pokiaľ chcete mať objednávku čo najskôr odoslanú, objednávajte prosím menej vzorov. Napríklad ak si objednáte 6 rôznych látok po 2m, bude zásielka trvať dlhšie ako keď si objednáte 2 vzory po 6m. Ak potrebujete látku okamžite, objednávajte biele plátno po 100m, 100m = 1 role, rolku zabalíme a odosielame ihneď.

dělší doba odbavení
rychlá doba odbavení
okamžitá doba odbavení

Aká je momentálne dodacia doba?

Z dôvodu enormného nárastu objednávok na metráže, balíčky odosielame s 2-3 denným oneskorením. Objednávky na role bieleho bavlneného plátna (100m) odosielame okamžite.

Ako to u nás momentálne vyzerá?

A takto to vyzerá u nás na expedičnom centre, striháme, balíme a makáme čo nám sily stačia .. :)

latka a rousky
pripravene balicky
balíčky připravené na odeslání
bavlněná látka
kluci na skladě
balíky v kóji

Vďaka, Vaše Goldea.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
947 odberných miest po celom Slovensku