Publikované dňa 30.5.2024

Goldea sa znovu sťahuje: Nahliadnite do našich nových administratívnych a expedičných priestorov!

Objednávky sa hrnú, produkty sa hromadia a náš tím sa rozrastá. Preto sme sa v Goldea rozhodli pre odvážny krok a po necelých dvoch rokoch sme sa znovu presťahovali do nových, výrazne vätších priestorov.

Sťahovanie firmy ale nie je len o krabiciach a sťahovaní nábytku. Je to o nadšení, zmene a nových príležitostiach. A do tohto dobrodružstva sme sa vrhli s plnou vervou!

stehovani1 stehovani2

Nové priestory = väčšie možnosti

Naše nové expedičné centrum je trojnásobne väčšie než to pôvodné. To znamená koniec stiesnenia medzi regálmi  a dostatok miesta pre všetky naše produkty a objednávky. Vďaka tomu môžeme expedovať až 2 000 objednávok denne, a doručiť vám tak balíček ešte rýchlejšie.

Nové priestory nám tiež umožňujú častejšie stretávanie sa s kolegami a vzájomnú výmenu nápadov. Či už sa jedná o neformálne posedenie v kuchynke, brainstormingovú schôdzku v zasadacej miestnosti alebo firemnú akciu.

stehovani3 stehovani4

Samozrejme, že so sebou sťahovanie prinieslo aj trochu nervozity. Ale akonáhle sa prach usadil a krabice zmizli, ukázalo sa, že to bol krok správnym smerom.

stehovani5 stehovani6

Nové ciele a ešte väčšia zábava

V Goldea sme sa neuspokojili len s novou adresou. Sťahovanie je pre nás veľkým impulzom k ďalšiemu budovaniu značky, dobývania sociálnych sietí a vymýšľaní zaujímavých noviniek. Verte, že sa máte na čo tešiť!

Sledujte nás a nenechajte si nič utiecť - Už teraz vám môžeme prezradiť, že jednou z veľkých noviniek pre budúci rok bude otvorenie našej prvej kamennej predajne.

Tím Goldea

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €