Kvalitné bambusové uteráky a osušky

Pripravili sme pre Vás ponuku vysoko kvalitných uterákov a osušiek s bambusovým vláknom o gramáži 550 g/m2. Bambusové uteráky ponúkame s rozmermi 30 x 50 cm a 50 x 100 cm, bambusové osušky klasickom rozmere 70 x 140 cm. Tieto uteráky / osušky sú vyrobené z veľmi jemných a kvalitných bambusových vlákien (vysoký obsah bambusu - 70%). Vďaka nim sú uteráky vysoko savé, hebké a mäkké. Vynikajú tiež svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami.

Celkom 21 položiek

Uteráky a osušky s bambusovým vláknom

Goldea.sk Vám ponúka širokú ponuku kvalitných bambusových uterákov a osušiek, ktoré sú nepostrádateľným doplnkom každej kúpeľne.

Vďaka bambusovému vláknu sú uteráky a osušky vysoko savé a oproti bežným froté uterákom a osuškám oveľa rýchlejšie schnú. Bambusové vlákno sa tiež vyznačuje antibakteriálnu funkciou, vďaka čomu sa na osuškách neusadzujú baktérie, plesne a roztoče, tým pádom uteráky nebudú zapáchať. Uteráky vydrží jemné aj po mnohých praniach a sú odolné proti oderu.

Zlaďte si svoje uteráky a osušky s kúpeľňou a vyberajte z klasických farieb ako je biela, smotanová, syto červená, zelená čokoládovo hnedá alebo elegantno sivá. V ponuke nájdete 3 veľkosti bambusových uterákov a osušiek: malý uterák 30 x 50 cm, uterák 50 x 100 cm a potom veľké osušky 70 x 140 cm.

Pozadu nezostáva ani vzhľad týchto uterákov a osušiek z bambusu. Sú totiž ozdobené lesklou bordúrou, ktorá im dodáva luxusný vzhľad. Zakladáme si na prvotriednej kvalite nášho tovaru, preto všetky bambusové uteráky pochádza od českého výrobcu.

Bambusové uteráky

Bambusové uteráky ponúkame v dvoch rozmeroch: 30x50 cm (malý bambusový uterák) a 50x100 cm (bežný bambusový uterák). Malý uterák Vám výborne poslúži na utieranie rúk, pleti alebo môže tiež poslúžiť ako uteráčik pre malé deti. Uterák o klasickom rozmere 50x100 cm potom využijete v každej domácnosti, či už po kúpeli, saunovaní či športovanie.

Bambusové osušky

Je pre Vás veľkosť uteráka nedostačujúce? Kúpte si veľkú bambusovú osušku s rozmermi 70 x 140 cm a už nebudete chcieť nič iné.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2670 odberných miest po celom Slovensku