Vianoce sa blížia. Nakúpte vianočný bytový textil i darčeky včas

Vianoce sa rýchlo blížia. Pripravte sa na ne včas. Vyzdobte si interiér krásnym bytovým textilom a kúpte svojim najbližším originálne darčeky. Práve teraz je tá najlepšia chvíľa na nákupy.

Veríme v tradičnú ručnú prácu

Kvalita výrobkov je pre nás veľmi dôležitá. Preto každý obrus, povlak, obliečky alebo záves pre vás musia odmerať, nastrihať a ušiť naše krajčírky. Niektoré produkty u nás zakúpite skladom. Tie posielame hneď nasledujúci deň od vašej objednávky. Potom tu sú ale kúsky, ktoré šijeme na základe vašich požiadaviek v našich šijacích dielňach. Na ich výrobu potrebujeme mať dostatok času. Predovšetkým teraz, pred Vianocami.

Pripravte sa na Vianoce včas

"Dva týždne do Vianoc, ja nemám nič nakúpené a dopravcovia nestíhajú rozvážať balíčky," posťažujete sa každý rok? Tentoraz to bude iné. Spoločne to zvládneme. Len nám s tým budete musieť trochu pomôcť. Ako? Každým dňom sme bližšie k Vianociam a kapacity našich šijacích dielní sa pomaly plnia. Teraz vám výrobky na mieru ušijeme počas 7 až 9 dní. S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa doba dodania postupne predlžuje. Aby ste mali dokonale vyzdobený byt aj pripravené darčeky včas, objednajte si vianočnú kolekciu a ostatné šité produkty už teraz. Radosť si môžete urobiť napríklad vianočnými obrusmi alebo vianočnými obliečkami. Na Vianoce si potom v pokoji hodíte nohy hore a budete si užívať vianočnú atmosféru plnými dúškami. Tento rok sa oplatilo začať s prípravami skôr, súhlasíte?

Šijeme pre vás z látok v metráži

Chcete si domácnosť ozdobiť originálnym bytovým textilom? Radi vám s tým pomôžeme. Vyberte si niektorú z našich látok v metráži, napíšte nám vašu predstavu a my sa pustíme do práce. Z vianočných látok pre vás ušijeme obrusy, prestierania, behúne, povlaky na vankúšiky, závesy, obliečky a ďalšie bytové dekorácie. Vyberať môžete z kvalitných českých, talianskych a španielskych látok, bavlneného plátna alebo organzy. Každá látka je iná. Každá je originálna. Jedno však majú všetky spoločné. Vďaka svojej kvalite spracovania vám budú výrobky ušité z týchto látok robiť radosť dlhé roky a stále budú vyzerať perfektne.

Aký bytový textil pre vás ušijeme na mieru?

Ako jednoducho spoznáte, čo všetko pre vás ušijeme na mieru?

  • Pozrite sa na náš web.
  • Vyberte si kategóriu bytového textilu (posteľná bielizeň, vankúše, závesy...).
  • Na hlavnej stránke vo filtrácii produktov zaškrtnite "Ušijeme pre vás".

Tieto produkty pre vás s radosťou ušijeme podľa vašich požiadaviek.

 

Neváhajte s nákupom, objednajte si už teraz a užite si tradičné slovenské Vianoce, Vaša Goldea.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1223 odberných miest po celom Slovensku