GARANCIA DODANIE DO VIANOC - pre produkty označené skladom pri objednaní do 13.12. Výrobky označené šitie na míru do 5.12.2018.
x

Vianočné látky v metráži

Vánoční látky v metráži Vyberte si z našej ponuky Vianočných látok takú, ktorá skvele zapadne do Vášho interiéru a spríjemnia Vám chvíle pokoja a pohody po celé Vianočné obdobie. Pripravili sme pre Vás špeciálnu ponuku Vianočných látok, ktoré sú vhodné napríklad pre výrobu povlakov na vankúšiky alebo rôznych Vianočných interiérových doplnkov a dekorácií. Vyberte si látku podľa svojho želania a užite si krásne Vianoce. Veľmi nám záleží aj na kvalite všetkých výrobkov, preto všetky Vianočné látky pochádzajú od prvotriedneho českého výrobcu.

Látky s vianočným motívom

Navoďte si aj Vy sviatočnú atmosféru vďaka vianočným látkam v metráži. Vianočné dekoračné látky sú nevyhnutné pre každú gazdinku, ktorá miluje vianočné sviatky strávené s rodinou a rada prekvapuje svojich známych neokukaným vzory na vianočnom prestieranie. V našej ponuke nájdete vzory strieborných hviezdičiek a zlatistých stromčekov a ozdobíte svoj interiér závesy, poťahy a inými doplnkami s krásnymi vianočnými motívmi a vzormi.