Vianočné látky v metráži

Navoďte si doma vianočnú atmosféru pomocou ručne šitých dekorácií. Vianočné látky skvele zapadnú do vášho interiéru a spríjemnia vám chvíle pokoja a pohody počas celého vianočného obdobia. Vianočné látky môžete využiť na výrobu obrusov, prestierania, behúňov, povlakov vankúšikov, závesov, obliečok a ďalších bytových dekorácií.

Ponúkame širokú škálu materiálov vo vianočných motívoch a farbách. Vyberať môžete z kvalitných českých, talianskych a španielskych látok, bavlneného plátna alebo organzy. U nás nájdete vianočné látky jedine v prvotriednej kvalite. 

Každá látka je iná. Každá je originálna. Jedno však majú všetky spoločné. Vďaka svojej kvalite spracovania vám budú výrobky ušité z týchto látok robiť radosť dlhé roky a stále budú vyzerať perfektne. 

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 26 položiek

Druhy látok s vianočnými motívmi

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov vianočných látok. Patria medzi ne:

husto tkané bavlnené plátno zo 100% bavlny s gramážou 145g/m2, pevná dekoračná látka VERONA z 50% bavlny a 50% polyesteru s gramážou 190g/m2, pevná dekoračná látka LONETA z 55% bavlny a 45% polyesteru s gramážou 190g/m2, dekoračná organza zo 100% polyesteru.

Využitie vianočných látok v metráži

Z vianočných látok vytvoríte vianočné prestieranie na stôl, obrusy, vianočné obliečky na vankúšiky, závesy a ďalšie dekorácie do domácnosti. Vyberte si z celého radu farieb, vzorov a materiálov. Využijete ich v spálni, obývačke alebo dokonale zladíte kuchynský stôl s utierkami, chňapkami alebo zásterami. Krásne vyzerá aj kontrast farieb a vzorov. Ak máte radšej jednoduchosť, vyberte si dekoračné jednofarebné látky. Medzi typické vianočné farby patria červená, zelená, fialová alebo modrá. Medzi obľúbené motívy vianočných látok patria škriatkovia, hviezdičky, stromčeky alebo snehové vločky.

Šitie na mieru z vianočných látok

Zo zakúpených vianočných látok si môžete ušiť doplnky do domácnosti sami alebo to nechajte na nás. Disponujeme šijacou dielňou, vďaka ktorej vám ušijeme domáci textil podľa vášho želania. Kladieme dôraz na precíznosť a kvalitu šitia. Zaručujeme vám, že na našu prácu sa môžete spoľahnúť.

Ako šitie objednať? Je to jednoduché. Vašu objednávku s konkrétnymi požiadavkami nám zašlite e-mailom alebo cez e-shop. My vám obratom zašleme cenovú ponuku.

Aké sú výhody našich vianočných látok?

Vianočné látky si zamilujete. Prečo?

Všetky naše látky sú vyrobené v prémiovej kvalite.  Pri ich výrobe neboli použité žiadne chemické farbivá.  Farby a vzory sú stále aj po mnohých praniach

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1151 odberných miest po celom Slovensku