Publikované dňa 22.9.2022

Výrobky Goldea sú k dispozícii aj v Poľsku

E-shop Goldea vstupuje v týchto dňoch oficiálne aj na poľský trh. Po Česku, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku je Poľsko piatou zemou, kde môžu zákazníci priamo nakupovať z e-shopu vo svojej jazykovej mutácii.

"Poľsko má pre nás so svojimi 40 miliónmi obyvateľov obrovský potenciál. Naša ponuka ide proti predsudkom, že zem je spájaná len s nízkymi cenami," uviedol pri spustení stránok www.goldea.pl Michal Kempa, jeden z majiteľov firmy. Bytový textil a posteľné prádlo pod značkou Goldea šijú v českých dielňach a zameriavajú sa hlavne na vysokú kvalitu výrobkov. "Zákazníkom súčasne ponúkame služby šitia na mieru, úpravu rozmerov obliečky na vankúš alebo im radíme s vybavením spálne či údržbou našich produktov," doplnil M. Kempa.

Podľa neho podrobili poľský trh dôkladnej analýze a našli pre svoju ponuku dostatočne veľký priestor, napriek vyššej cene výrobkov. "Poľsko sa raketovo vyvíja a my ideme novým zákazníkom naproti obľúbenými spôsobmi dopravy a platieb, rozmermi výrobkov či príjemným a moderným prostredím e-shopu," zdôraznil majiteľ. V októbri sa už naplno rozbieha predvianočná sezóna, ktorá ukáže, či bolo rozhodnutie o vstupe do ďalšej zeme správne. "Verím, že Poľsko sa postupne stane ďalším stabilným trhom, na ktorom budeme pôsobiť," uzavrel Michal Kempa. 

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €