Bavlnené plachty - bez napínacie gumy

Bavlnené plachty sú stará dobrá klasika, ktorá nikdy nesklame. Ku kvalitnému obliečku patrí tiež bez pochyby kvalitné plachty. Hľadáte pevnou a hlavne kvalitnou bavlnenou plachtu? Potom ste tu správne.

Hladká bavlna Vám ponúka riešenie napríklad pre atypická (neobvyklá) lôžka. Bavlnené plátené plachty sú veľmi príjemné na dotyk a sú vhodné aj na celoročné použitie. Klasické plachty bez gumy sú predovšetkým známa a často používaná v saunovacích zariadeniach. Ďalej potom nachádza využitie v domácnostiach alebo hoteloch či ďalších ubytovacích zariadeniach. Máme pre Vás nachystané plachty s rozmermi 140 x 240 cm (klasické jednolôžko - pre matrace s rozmermi 90 x 200 cm) a 220 x 240 cm (klasické dvojposteľ - pre matrace s rozmermi 180 x 200 cm).

Všetky bavlnené plachty sú ušité zo 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Vysoká gramáž Vám zabezpečí najvyššiu kvalitu výrobku, ktorý sa ľahko udržuje a bavlnené vlákna vydržia dlhú dobu ako nová. Garantujeme Vám, že plachty sú kvalitné české výrobky s veľmi dlhou životnosťou.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 20 položiek

Kvalitné plachty z bavlny od českého výrobca

Bavlnené plachty sú istotou komfortu a nemôžu chýbať v žiadnej domácnosti. Klasické bavlnené plachty sú vyrobené zo 100% bavlny a zaručí Vám kvalitný spánok po celý rok. Bavlna je obľúbeným materiálom plachiet u mnohých zákazníkov a je ideálne skombinovať bavlnenou plachtu aj s bavlnenou posteľnou bielizňou. Je len na Vás, aký zvolíte rozmer a farbu plachty. Plachty majú mnoho využití a aj po mnohých praniach si zachovávajú jasné farby. Naviac Vám plachta poslúži aj ako kvalitný chránič matraca a predĺži jej životnosť.

 


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku