Kvalitné látky v metráži

Je vašou záľubou šitie a rozhodli ste sa ušiť nový dizajnový kúsok do vašej domácnosti? Ste profesionálna krajčírka a šijete výrobky na zákazku? Či tak alebo onak, veľmi nás teší, že toto tradičné remeslo stále žije. A máme veľkú radosť, že ste na nákup látok v metráži zavítali práve k nám. My si na udržiavaní tradícií totiž zakladáme.

Ponúkame širokú škálu materiálov a farieb. Máte radi klasiku, ako je napríklad bavlnené plátno, krep, plyš a fleece? Alebo dáte prednosť novším materiálom v podobe minky alebo látky Blackout? Ak sa rozhodnete pre nákup bavlnených látok, sú držiteľom certifikátu Oeko-Tex 100. Čo to znamená? Pri ich výrobe neboli použité žiadne zdraviu škodlivé chemické produkty a spĺňajú maximálne medzinárodné požiadavky na kvalitu a zdravotnú bezpečnosť.

Každá látka je iná. Každá je originálna. Jedno však majú všetky spoločné - vysokú kvalitu. Nech sa páči, vyberte si.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 536 položiek

Metrážové látky a ich využitie nielen v domácnosti

Z našej širokej ponuky kvalitných látok v metráži od českého výrobcu si vyberie naozaj každá gazdinka. Vyberať môžete z rôzneho spektra materiálov, od bavlny, lehátkoviny, sypkoviny, slnečníkoviny, damasku, polyesteru, teflónu, krepu a tiež z poťahových látok. Podľa Vašej potreby si u nás vyberiete zo širokej škály vzorov a farieb. Ponúkame látky ku každej príležitosti! Nie je problém si z našich látok vyrobiť štýlová prestieradlá, vankúše, dokonca aj Vianočné prestieranie. Na objednávku Vám radi zašleme vzorkovníky ponúkaných materiálov a vzorov.

Záclony a závesy z našich látok urobia vo vašej domácnosti príjemnú zmenu. S poťahovými látkami vdýchnete nový život starým laviciam, stoličkám a sedačkám. Neváhajte a ušite si vlastné originálne obrusy a prestieranie. Vašich blízkych zase určite poteší ručne vyrobené šatky, peňaženky a najmenším vykúzlite úsmev na tvári neokukanými hračkami. Ak máte radi napríklad francúzsky štýl Provence, nie je problém zjednotiť celý interiér, v jednom "duchu". V spálni Vás poteší nadýchané levanduľovej obliečky, fialkovej záclony a závesy, v obývacej izbe zase zdobené vankúše. Staňte sa módnou dizajnérkou svojho domova a zútulnite si ho podľa Vášho gusta s metrážovými látkami z Goldea.sk.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2067 odberných miest po celom Slovensku