Kvalitné látky v metráži

Páčia sa vám dekory našich látok, ale radi by ste si ušili vlastné prestieranie, závesy alebo celé posteľné obliečky? Žiadny problém. Podporujeme kreatívnu ručnú prácu, takže si väčšinu našich látok môžete kúpiť aj v metráži už od 0,5 metra.

Najobľúbenejším materiálom sú bavlnené plátna a dekoračné látky, preto máme v týchto kategóriách najväčší ponuku. Či už ide o tematické potlače k Vianociam alebo Veľkej noci, o detské motívy, kanafas alebo jednofarebné bavlnené plátna. Ponúkame aj látky so špecifickými vlastnosťami, ako je zatemňovacia látka Blackout, omyvateľné teflónové látky, ľahká sypkovina na lôžkoviny alebo nepriepustné froté.

Všetky látky v metráži majú vysokú kvalitu a dlhú trvanlivosť. Vďaka zásobám látok na sklade sa vám nikdy nemôže stať, že by vám nejaký kúsok pochybil. A to ani v prípade, že potrebujete väčšie množstvo materiálu na svoje podnikanie.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 513 položiek

Metrážové látky a ich využitie nielen v domácnosti

Z našej širokej ponuky kvalitných látok v metráži od českého výrobcu si vyberie naozaj každá gazdinka. Vyberať môžete z rôzneho spektra materiálov, od bavlny, lehátkoviny, sypkoviny, slnečníkoviny, damasku, polyesteru, teflónu, krepu a tiež z poťahových látok. Podľa Vašej potreby si u nás vyberiete zo širokej škály vzorov a farieb. Ponúkame látky ku každej príležitosti! Nie je problém si z našich látok vyrobiť štýlová prestieradlá, vankúše, dokonca aj Vianočné prestieranie. Na objednávku Vám radi zašleme vzorkovníky ponúkaných materiálov a vzorov.

Záclony a závesy z našich látok urobia vo vašej domácnosti príjemnú zmenu. S poťahovými látkami vdýchnete nový život starým laviciam, stoličkám a sedačkám. Neváhajte a ušite si vlastné originálne obrusy a prestieranie. Vašich blízkych zase určite poteší ručne vyrobené šatky, peňaženky a najmenším vykúzlite úsmev na tvári neokukanými hračkami. Ak máte radi napríklad francúzsky štýl Provence, nie je problém zjednotiť celý interiér, v jednom "duchu". V spálni Vás poteší nadýchané levanduľovej obliečky, fialkovej záclony a závesy, v obývacej izbe zase zdobené vankúše. Staňte sa módnou dizajnérkou svojho domova a zútulnite si ho podľa Vášho gusta s metrážovými látkami z Goldea.sk.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1138 odberných miest po celom Slovensku