Nepremokavé plachty na postel - froté

Pri údržbe postele platí, že zatiaľ čo posteľné obliečky alebo plachty ľahko vymeníte a vyperiete, čistenie a hygienická údržba matracov taká jednoduchá nie je. Preto je dôležité chrániť matrac pred pretekaním, napríklad použitím špeciálnych nepriepustných plachiet.

Či už ide o detskú postieľku, alebo potrebujete riešiť zdravotnú indispozíciu dospelého, zabudnite na všetky gumené podložky, igelity a ďalšie pomôcky, ktoré môžu spôsobiť opruzeniny a výrazne znížiť komfort spánku. Moderným a zdravotne nezávadným riešením je nepriepustná plachta, ktorá bráni prenikaniu tekutín a iných nečistôt do matraca vďaka ochrannej polyuretánovej vrstve na rubovej strane plachty, zatiaľ čo povrch tvorí príjemná, savá bavlna vo froté úprave.

Naše nepriepustné plachty sú priedušné a vďaka antibakteriálnej úprave udržiavajú posteľ hygienicky čistú. Plachta sa na matraci nešmýka a vďaka elastickému materiálu a napínacej gume po obvode plachty dokonale drží na matraci až do výšky 20 cm. Je to tiež diskrétne riešenie, plachta so špeciálnou nepriepustnou úpravou je na prvý pohľad nerozoznateľná od bežnej plachty.

Froté plachty s nepriepustnou úpravou ponúkame v rozmeroch pre detské postieľky 60x120 a 70x140 cm a v rozmeroch pre jednolôžka 90x200 cm a 180x200 cm pre dvojlôžka. Ponúkame aj možnosť zakúpiť si chránič matraca.

Celkom 15 položiek

Využitie nepriepustných a nepremokavých plachiet

Pripravujeme...


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2709 odberných miest po celom Slovensku