O nás

tým Goldea

Sme český internetový obchod so širokou ponukou kvalitného bytového a metrážového textilu. Na trhu pôsobíme od roku 2016, dodnes sme obslúžili viac ako 40 000 zákazníkov. Od roku 2016 prevádzkujeme internetový obchod v Česku (Goldea.cz) a na Slovensku (Goldea.sk), v roku 2020 sme našu pôsobnosť rozšírili aj na rumunský trh (Goldea.ro).

Široká ponuka unikátnych produktov

Zásluhou celého nášho tímu, nadšením a neúnavnou prácou a hlavne vďaka Vám, našim zákazníkom, sme sa vypracovali k prednému internetovému predajcovi ponúkaného sortimentu, prevažne obrusov a povlakov na vankúše. Veľmi ste si obľúbili tiež našu unikátnu ponuku obliečok, plachiet či závesov. Radi by sme spomenuli aj našu ponuku metrážového textilu, prevažne bavlnených plátien. S príchodom koronavírusu v marci 2020 a s nariadením nosenia rúšok sme vďaka veľkým skladovým zásobám bavlnených plátien dokázali obslúžiť veľký počet zákazníkov, ktorí sa rozhodli šiť vlastnými silami rúška, za čo patrí VŠETKÝM VEĽKÉ "ĎAKUJEME".

Vlastné šijacie dielne

Našou hlavnou prednosťou je, že veľkú časť ponúkaných produktov si sami šijeme, teda ponúkame kvalitné české výrobky. Nákupom v našom internetovom obchode tak podporíte tradičné českej remeslo - ručnú výrobu bytového textilu. Vďaka šijacím dielňam sme schopní ponúknuť obsiahlu ponuku bytového textilu v mnohých bežných ale i atypických rozmeroch. U časti produktov môžete využiť možnosť výroby na mieru podľa Vašich požiadaviek a prianí.

Poďakovanie

Vďaka Vám, našim zákazníkom, máme priestor pre neustále vylepšovanie nášho internetového obchodu a prinášanie nových produktov a nových vzorov. Aj naďalej budeme sledovať aktuálne trendy a nové kolekcie bytového a metrážového textilu, aby sme Vám boli schopní poskytnúť to najlepšie v tej najvyššej kvalite. Všetkým ďakujeme za dôveru a za nákup v našom internetovom obchode Goldea.sk.

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €