Paplóny z dutého vlákna

V našej ponuke nájdete české paplóny s výplňou z jemného a hrejivého dutého vlákna. Sú charakteristické svojou jemnosťou a nadýchanosťou. Navyše sa perfektne hodia pre alergikov a astmatikov. Poťahy majú certifikát OEKO-Tex Standard 100. Ten vám zaručí, že sú vyrábané len zo zdravotne nezávadných materiálov.

Každý paplón sa líši svojou hmotnosťou a hrejivosťou. Vyberajte ich podľa druhu, rozmeru a podľa ročného obdobia. Paplóny ponúkame v bežných rozmeroch 140x200 cm, 140x220 cm a 200x240 cm. Odporúčame vám ku každému paplónu prikúpiť aj kvalitný vankúš. Vankúše ponúkame v rovnakých kolekciách ako paplóny.

Celkom 14 položiek

Kvalitné paplóny od českého výrobcu

Vďaka měkoučkým a pohodlným paplónam z Goldea.sk sa pre Vás zaspávanie stane tým najpríjemnejším večerným rituálom. Kvalitný spánok je naozaj dôležitý a my myslíme na priania a požiadavky zákazníkov. Berieme na vedomie, že niektorí zákazníci uprednostňujú teplé paplóny, ktoré hrejú ako gamatky hlavne v zimných obdobiach. Na druhú stranu sú tu zákazníci, ktorým je v noci horúco a dávajú prednosť chladivějším paplónam, ktoré schladí rozpálenú pokožku v letných mesiacoch. V našej širokej ponuke paplónov nájdete aj detské paplóny, ktoré zaistia sladký spánok i Vášmu dieťatku. Neváhajte už ani sekundu a realizujte svoje predstavy o pohodlnom a kvalitnom odpočinku na Goldea.sk, vďaka rozmanitej ponuke zimných, letných, detských aj celoročných paplónov.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1151 odberných miest po celom Slovensku