Výdajné miesta

Vami objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne, a to na výdajných miestach Slovenskej pošty alebo Packeta. Výdajné miesto, na ktoré si chcete nechať zaslať tovar, vyberiete v nákupnom košíku (na mape pomocou vyhľadávania si vyberiete požadované miesto). Výhodou výdajných miest je, že si vyberiete také miesto, ktoré máte najbližšie a zásielku si potom môžete vyzdvihnúť kedykoľvek počas otváracej doby a úložnej doby zásielky.

Výdajné miesta Slovenskej pošty - Balík na poštu / BalíkoBOX

Balík si môžete vyzdvihnúť v ľubovoľnom výdajnom mieste Slovenskej pošty (pošta, BalíkoBOX). Na pošte aj v BalíkoBOXe môžete dobierku uhradiť v hotovosti alebo online. Balíky sú na pobočke Balíkovne uložené po dobu cca 7 kalendárnych dní a v Balíkovňa-BOXe po dobu 3 pracovných dní. Presný čas vyzdvihnutia balíka môžete zistiť v časti Sledovanie balíka alebo v e-maile. O blížiacom konci úložnej doby Vás bude dopravca informovať e-mailom aj SMS správou.

zobraziť výdajné miesta Slovenskej pošty

 

Výdajné miesta Packeta

Zásielku si môžete nechať doručiť na výdajné miesto Zásielkovne alebo do samoobslužného výdajného miesta Z-BOX. Hneď ako od nás Packeta dostane zásielku, dostanete e-mail s číslom na sledovanie zásielky. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS správu a e-mail s heslom. Potom máte 7 dní na vyzdvihnutie zásielky. V prípade doručenia do Z-BOXu si zásielku vyzdvihnete prostredníctvom mobilnej aplikácie Zásilkovna. Väčšina Z-BOXov funguje nepretržite 24/7.

zobraziť výdajné miesta Packeta

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €