Nepriepustné chrániče matracov - pre deti, dospelých aj pre seniorov

Nepriepustný chránič matraca ochráni matrac nie len pred ušpinením a opotrebením, ale navyše zabráni preniknutiu tekutín do matraca. Ide tak o nepremokavú vrstvu na matrac, ktorá sa umiestňuje pod plachtu. K matracu sa prichytáva v každom rohu za pomoci naťahovacích gumičiek.

Vrchná vrstva chrániča je vyrobená z príjemnej 100% bavlny v úprave froté. Funkčná nepriepustná vrstva je zo 100% polyuretánu (PU) s protiplesňovou úpravou, vďaka čomu je chránič priedušný a antibakteriálny. Použitý materiál má certifikáciu Oeko-Tex Standard 100.

Nami ponúkané nepriepustné chrániče matracov sú kvalitnými českými výrobkami. Oceníte ich výborné vlastnosti, medzi ktoré patrí dlhá životnosť, možnosť vyvárania na 95°C a možnosť sušenia v sušičke, priedušnosť a antibakteriálna a protiplesňová úprava.

Chrániče ponúkame v rozmeroch pre takmer všetky matrace. Najžiadanejšími rozmermi sú 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 cm. Pokiaľ vám nejaký rozmer chýba, napíšte nám a my Vám chránič ušijeme na mieru.

Na ochranu matraca Vám tiež môžeme odporučiť nepriepustné froté plachty, ktoré majú rovnakú funkciu, ako chránič matraca, ale ich výhodou je, že sa jedná o chránič a plachtu v jednom.

Celkom 11 položiek

Kvalitné chrániče matracov od českého výrobcu

Predĺžte životnosť matraca vďaka nepriepustným posteľovým chráničom matracov na jednolôžko, dvojlôžko alebo na detskú postieľku. Vaša matrac bude vďaka chráničom matracov dlhšie čistá a zachová si svoje anatomické a ergonomické kvality, pretože chrániče matracov ochráni matrace pred rôznymi druhmi opotrebenia, či už mechanickými alebo fyzickým. Posteľové chrániče matracov sú naozaj nenáročné na údržbu - stačí ich vyprať v práčke a po uschnutí je zase ľahko navliecť späť na matraci.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku