Exkluzívne ľanové posteľné obliečky

Pre všetkých priaznivcov prírodných materiálov sme do našej ponuky zaradili luxusné ľanové posteľné obliečkyušité zo 100% ľanu. To ponúkame v prírodnej režné, sivé a biele farbe. Ľanové posteľné obliečky sú oproti klasickým obliečok z bavlny drahšie, avšak prinášajú obrovské množstvo výhod, o ktorých sa presvedčíte hneď pri prvom použití.

Ľan je vysoko pevný a takmer nezničiteľný prírodný materiál, pri pravidelnom používaní u neho nedochádza k opotrebovaniu, ale naopak. Každým praním a následným použitím sa ľanová posteľná bielizeň stáva mäkším a jemnejším a to pri zachovaní vysokej pevnosti a odolnosti. Ľanové vlákna neřídnu a nevypírajú sa, čo sa stáva napríklad u bavlnených obliečok. Životnosť ľanových posteľnych obliečok je takmer neobmedzená a investícia do neho sa Vám maximálne vyplatí.

Medzi ďalšie výhody týchto 100% prírodných posteľných obliečok patrí výborný odvod potu (vlhkosti) a termoregulačné vlastnosti (v zime udržuje teplo a v letnej dobe príjemne chladí). Preto je vhodné pre celoročné použitie. Ľanové obliečky sú skvelou voľbou aj pre alergikov - nechytá sa na neho prach a odoláva roztočom, plesniam aj peľom.

Nami ponúkané ľanové posteľné obliečky sú kvalitné české výrobky.

Filtrujte tovar podľa parametrov
Celkom 5 položiek

Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku