Kuchynské utierky

Medzi nevyhnutné vybavenie každej domácnosti bezpochyby patria kuchynské utierky. V našom e-shope môžete vyberať z mnohých farebných a vzorovaných možností. Veríme, že si u nás vyberiete utierky podľa Vašich požiadaviek a dokážete tak zladiť prvotriednu kvalitu so skvelým grafickým spracovaním každého výrobku. Keďže nám veľmi záleží práve na kvalite tovaru, rozhodli sme sa ponúkať iba kuchynské utierky od špičkového českého výrobcu.

Celkom 34 položiek

Kuchynské utierky na riad od českého výrobcu

Kuchynské utierky na riad sú nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Ponúkame Vám pestrú kolekciu kuchynských utierok, ktoré sú dostupné v krásnych farebných spracovaniach a so zaujímavými vzormi č výšivkami. Ponúkané kuchynské utierky sú navyše poriadne savé, mäkké a kvalitné. Vďaka ich kvalite a gramáži Vám vydrží aj niekoľko rokov.

Druhy ponúkaných kuchyňkých utierok

Vyberte si také utierky, ktoré budú príjemným doplnkom interiéru Vašej kuchyne a ktoré Vám budú materiálovo a zložením najviac vyhovovať. Záleží len na Vás, či si vyberiete vaflovej, bavlnené, ľanové alebo froté utierky či utierky s bambusovým vláknom.

Vzory a farebnosť utierok

Doby, kedy boli na trhu iba kockované alebo kárované utierky, sú už dávno preč. Dnes máte na výber z mnohých rôznych farieb a motívov, a tak môžete Vašu kuchyňu zjednotiť do jedného štýlu.

V našom e-shope Goldea môžete vyberať utierky v rôznych odtieňoch žltej, oranžovej, červenej, fialovej, zelenej, modrej, hnedej, sivej či čiernej farby. Čo sa týka vzorov, veľmi ste si obľúbili vaflovej utierky s výšivkou levandule, oregana, bazalky, jahôd, malín či slnečníc. U bavlnených utierok zase môžete vyberať z niekoľkých rôznych motívov potlače.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2707 odberných miest po celom Slovensku