Šitie na mieru

Okrem predaja kusového bytového textilu ponúkame aj šitie na mieru. Disponujeme šijacie dielňou, vďaka ktorej sme schopní ušiť napríklad závesy, obrusy, posteľné obliečky, povlakov na vankúšiky a ďalší bytový textil presne podľa Vášho želania. Výrobky šijeme z akejkoľvek látky z našej ponuky látok v metráži. V prípade Vášho záujmu o ušitie sa na nás neváhajte obrátiť. Naše krajčírky u každej zákazky kladú dôraz na kvalitu a precíznosť šitia.

Čo všetko šije

Zaslanie vzorkov látok ZADARMO

Zapáčilo sa Vám viac látok z našej ponuky a nemôžete sa rozhodnúť pre jednu z nich? Potrebujete si ujasniť farebnosť? Napíšte nám a my Vám zašleme vzorčeky vybraných látok úplne ZADARMO.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z ČASOVÝCH DÔVODOV SME TERAZ V PREDVIANOČNOM ČASE POZASTAVILI ZASIELANIE VZORČEKOV. ĎAKUJEME VÁM ZA POCHOPENIE.

Ako požiadať o vzorky látok?

Požiadaviek na zaslanie vzoriek nám prosím zašlite na e-mail [email protected]. Do e-mailu uveďte zoznam látok, o ktoré máte záujem a doručovaciu adresu.

Zobraziť ponuku látok

Ako šitie objednať?

E-mailom

Váš dopyt vrátane všetkých požiadaviek nám môžete zaslať na e-mail [email protected]. Po spracovaní Vám zašleme cenovú ponuku na ušitie.

V e-mailu nám prosím zašlite:

  • Vaše telefónne číslo (slúži pre prípadné upresnenie Vašej zákazky)
  • Špecifikácia zákazky (rozmery a podobne)
  • Látku, z ktorej chcete produkt ušiť

Cez e-shop

V hornej časti tu na stránke rozkliknite produkt, ktorý chcete ušiť. Tu sa nachádza dopytový formulár, ktorý prosím vyplňte a následne nám ho pošlite. Po spracovaní Vám zašleme cenovú ponuku.

Potrebujete poradiť?

+421 222 205 816 volajte Po-Pia: 9-15 hod
[email protected] odpovieme do 24 hodín
Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1151 odberných miest po celom Slovensku