• Domov
  • Ako reklamovať / vrátiť tovar

Ako reklamovať / vrátiť tovar

a) Ako postupovať pri vrátení nevyhovujúceho tovaru

Zakúpili ste tovar, ktorý Vám rozmerovo či farebne nevyhovuje alebo Vás jednoducho nezaujal? Nič sa nedeje! Na vrátenie tovaru máte 30 dní od prevzatia balíčka. Tovar prosím zašlite Slovenskú poštou na nižšie uvedenú adresu. Do balíčka prosím pribaľte vyplnený formulár pre vrátenie tovaru (.pdf). Vrátený tovar prosím dostatočne zabaľte, aby pri doprave nedošlo k jeho poškodeniu.

V akých prípadoch nie je možné vrátiť tovar v 30-dňovej lehote:

Tovar, ktorý chcete vrátiť, musí byť v takom stave, v akom ste ho dostali. Tovar nesmie byť používaný a nesmie byť vypraný. Tovar nejde vrátiť ani vtedy, ak ide o tovar, ktorý sme pre Vás ušili na mieru (na základe Vami zadaných rozmerov) alebo ak sa jedná o strihanou metráž.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Goldea.sk / MIONET SK s.r.o.
P.O.Box 22
022 01 Čadca

 

b) Ako postupovať pri reklamácii objednaného tovaru

Vyskytla sa u Vami objednaného tovaru vada? Tovar môžete počas záručnej doby 24 měsíců reklamovať. Reklamovaný tovar môžete zaslať Slovenskú poštou na uvedenú adresu nižšie alebo odovzdať na ktorejkoľvek pobočke Zásielkovne (v prípade zvolenia tohto spôsobu Vás prosíme o zaslanie požiadavke o reklamačný štítok na e-mail [email protected]). Do balíčka prosím priložte vyplnený reklamačný protokol (.pdf). V prípade, ak nemáte tlačiareň, prosíme Vás o spísanie potrebných údajov k vybaveniu reklamácie rukou na papier.

Reklamáciu je nutné uplatniť bez zbytočného odkladu ihneď, ako sa na tovaru objaví vada. Za vadu sa nepovažuje zmena tovaru v dôsledku jeho bežného opotrebovania, nesprávneho používania či akéhokoľvek vlastného poškodenia.

Lehota na vybavenie reklamácie je 30 dní a začína plynúť od doby prijatia reklamovaného tovaru na nižšie uvedenej adrese.

Adresa pre zaslanie reklamovaného tovaru::

Goldea.sk / MIONET SK s.r.o.
P.O.Box 22
022 01 Čadca

  • Sme česká značka
  • Šijeme rozmery na mieru
  • 3000+ recenzií obchodu
  • Unikátne produkty
  • 30 dní na vrátenie tovaru
  • Doprava zadarmo od 80 €