Krepové obliečky

Obliečky z bavlneného krepu spoznáte na prvý pohľad a prvý dotyk. Rovnako ako bežné bavlnené obliečky sú vyrobené zo 100% mäkčenej bavlny, len na povrchu nie sú hladké, ale vďaka špeciálnej úprave zvrásnené, krepované.

Krepové obliečky majú všetky skvelé vlastnosti prírodného bavlneného materiálu. Výborne absorbujú vlhkosť, sú pevné a odolné a sú vhodné pre celoročné využitie. Navyše krepové obliečky rýchlo schnú a nemačkajú sa, preto sa ani nemusia žehliť. Obliečky z bavlneného krepu majú praktické zapínanie na zips.

Naše krepové obliečky sú od českého výrobca, takže spracovanie a šitie je bezchybné. Garantujeme tiež kvalitu použitých látok s vysokou gramážou 145 g/m2, ktorá zaručuje trvanlivosť materiálu aj pri častom praní. Krepové obliečky ponúkame aj v kvalite Deluxe, ušité z materiálu renforcé v modernom dizajne.

Moderné posteľné prádlo šijeme v klasických rozmeroch prikrývky 140x200 cm a vankúša 70x90 cm. Ponúkame aj predĺženú dĺžku prikrývky 140x220 cm a niekoľko rozmerov pre francúzske prikrývky až do veľkosti 240x220 cm. Novo si môžete zvoliť veľkosť obliečky na vankúš, ktorú vám upravíme na mieru zadarmo.

Celkom 36 položiek

Posteľné obliečky krep

Neváhajte a kúpte si nádherné krepové obliečky od českého výrobcu na jednolôžko alebo dvojlôžko tej najvyššej kvality! Krepové obliečky z Goldea.sk sú moderné a plné štýlových motívov a vzorov, ktoré si zamilujete. Naviac sú veľmi praktické. Krepové obliečky sú prirodzene pokrčené, teda si nerobte ťažkú hlavu s jeho žehlením! Na výber máte veľa farieb, ale nie je problém zladiť obliečky s Vaším interiérom. Ste tiež milovníci francúzskeho štýlu Provence? Tak zlaďte fialkové obliečky s plachtou, závesy a dekoračnými vankúšiky.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
2709 odberných miest po celom Slovensku