Krepové obliečky

Krepové obliečky sú vyrobené zo 100% mäkčené bavlny, tak ako bežné bavlnené obliečky, avšak narozdiel od nich sú opatrené krepovou úpravou. Vďaka tejto úprave nie sú obliečky hladké, ale ich povrch je "zvrásnený". Krepové obliečky tak preberajú všetky vynikajúce vlastnosti prírodného bavlneného materiálu. Výborne absorbujú vlhkosť, sú pevné a odolné a sú vhodné do všetkých ročných období. Naviac majú však ďalšie prednosti. Vďaka krepovej úprave obliečky rýchlejšie schnú, nekrčia sa, a preto sa ani nemusí žehliť.

Ponúkame iba kvalitné krepové obliečky od českého výrobca. Garantujeme ako kvalitu použitých látok (gramáž 145g/m2), tak tiež vynikajúce spracovanie a ušitie. Obliečky z bavlneného krepu ponúkame v rozmere jednolôžka - 140x200 cm a v rozmere predĺženého jednolôžka - 140x220 cm. Väčšina posteľných obliečok z tejto našej ponuky je vybavená zapínaním na zips.

Celkom 46 položiek

Posteľné obliečky krep

Neváhajte a kúpte si nádherné krepové obliečky od českého výrobcu na jednolôžko alebo dvojlôžko tej najvyššej kvality! Krepové obliečky z Goldea.sk sú moderné a plné štýlových motívov a vzorov, ktoré si zamilujete. Naviac sú veľmi praktické. Krepové obliečky sú prirodzene pokrčené, teda si nerobte ťažkú hlavu s jeho žehlením! Na výber máte veľa farieb, ale nie je problém zladiť obliečky s Vaším interiérom. Ste tiež milovníci francúzskeho štýlu Provence? Tak zlaďte fialkové obliečky s plachtou, závesy a dekoračnými vankúšiky.


Zákazkové šitie z ponuky látok
Jedinečná ponuka viac ako 10 000 produktov
České produkty kvalitný bytový textil
30 dní na vrátenie od nákupu tovaru
1762 odberných miest po celom Slovensku